Сьогодні львівські профспілки пікетують міліцію і прокуратуру

Від сьогодні,  5 вересня, Львівська обласна асоціація Вільних профспілок розпочинає у Львові безстрокову акцію протесту метою якої є «припинення корупційних дій в правоохоронних органах і прокуратурі». Про це розповів один із співорганізаторів акції, правовий інспектор Конфедерації вільних профспілок України Андрій Корчинський, - повідомляє «УНІАН».

Як поінформував Андрій Корчинський, 5 вересня, о 9.00, біля приміщення Львівського міського управління внутрішніх справ (м.Львів, вул.. Степана Бандери, 1) розпочнеться пікетування в якому візьмуть участь водії таксі, працівники львівських базарів, ринку «Торпедо», а також представники від Об’єднання профспілок Львівщини.

«Ми передамо міському керівництву міліції свої вимоги щодо припинення корупційних дій в правоохоронних органах та органах прокуратури і хочемо побачити та почути реакцію на них та які заходи будуть вживатися», - розповів Андрій Корчинський.

За його словами, у подальшому організатори акції планують поетапно проводити аналогічні акції пікетування біля обласної та міської прокуратури Львова.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Мир
10.04.2026
17:10

Выборы в Венгрии. Страну ждет «Майдан»?

Президент Владимир Зеленский наряду с российским диктатором Путиным является один из самых ненавистных  политиков в стране. Поэтому  действительно ли Мадьяр  в случае победы продемонстрирует кардинальный отход от стиля Орбана - покажет время.
Мир
08.04.2026
21:40

«Наносим ядерный удар, а потом проводим публичные казни». Российские СМИ об Украине

«Не пора ли уже ударить по Банковской?». «Сколько можно миндальничать? А то противник пребывает в уверенности, что мы можем угрожать только постами Медведева в соцсетях»
Страна
07.04.2026
20:40

Сергей Гармаш: Добровольный выход ВСУ с Донбасса станет легитимизацией аннексии РФ

Теоретический захват РФ Краматорска-Славянска через год на фоне ухудшения жизни россиян, нарастания проблем в российской экономике и потери минимум 300 тысяч личного  состава… Будет ли это рассматриваться как победа?  А если Украина не остановится...
Все статьи