Резолюция митинга блока Виктора Ющенко "Наша Украина"

РЕЗОЛЮЦІЯ Мітинга Блоку Віктора Ющенка "Наша Україна"

Ми, учасники З'їзду Блоку Віктора Ющенка "Наша Україна", що зібралися за рік до чергових виборів Президента України, констатуємо:

  • діюча українська влада є повним політичним банкрутом. Вона неспроможна здійснювати як внутрішню, так і зовнішню політику в інтересах всього Українського народу.

Сьогодні всі дії Президента та його олігархічного оточення спрямовані лише на самозбереження і консервацію кланово-олігархічного режиму, що склався в Україні.

Блоку Віктора Ющенка та Іншим демократичним силам вдалося протистояти нинішній владі у проведенні так званої "політичної реформи", яка була нічим іншим як демократичною ширмою авторитаризму. Попереду боротьба проти антиконституційної ініціативи влади - позбавлення народу права обирати собі Президента.

Агонізуючий режим намагається внести розбрат у суспільство, у демократичні сили, щоб паразитувати на цих протиріччях, як він це робив досі. Через сконцентровані в олігархічних руках медіаресурси, з екранів телевізорів та сторінок газет наймані глашатаї сіють ворожнечу серед народу, поділяючи нас на "східних" і "західних", "південних" та "північних", "російськомовних" і "україномовних".

Ми єдиний народ, незалежно від етнічної приналежності або мови спілкування. Адже Вітчизна у нас одна, і проблема у нас спільна - корумпована влада. Саме через .,_неї і на Сході і на Заході люди ледве зводять кінці з кінцями, і на Сході і на Заході саме вона принижує нас у державних установах, саме через неї і на Сході І на Заході ми не можемо розвивати свою справу, а мільйони наших співгромадян змушені поневірятися за кордоном, саме вона і на Сході і на Заході закрила двері до вузів дітям, душить науку і культуру та заганяє в тінь підприємців, саме вона хоче забрати наше право її позбутися на виборах.

Сьогодні, рівно за рік до виборів, ми, учасники з'їзду Блоку Віктора Ющенка "Наша Україна", закликаємо всіх людей доброї волі спільно боротися за конституційні права громадян, за встановлення в Україні чесної, відповідальної перед народом влади. З цією метою ми розпочинаємо всеукраїнський збір підписів на підтримку обрання Президента народом.

Ми звертаємося до всіх демократичних сил з ініціативою створення широкого громадсько-політичного об'єднання задля проведення чесних і демократичних виборів та обрання народного Президента України.

Настав час перемагати!

м. Донецьк 31 жовтня 2003 р.

Статьи

Луганск
27.01.2023
16:00

«Мне нужно было с кем-то поговорить об этом. Я боюсь». Луганский дневник

«В моем окружении нет психически здоровых людей», - эта фраза сейчас более нормальна, чем обратное утверждение. В мамский чат выкладывают изувеченные тела убитых военных. Чат, где обсуждают списки на роды, врачей и детские выплаты.
Страна
27.01.2023
12:46

Деньги в дефиците. Хватит ли правительству средств для бюджетных расходов

По сравнению с предвоенным годом экспорт в денежном выражении упал на 39,3%, импорт – на 23,8%. Соответственно, на 39,3% уменьшились доходы государства от экспортного налога на добавленную стоимость и на 23,8% - от импортного.  При этом НДС – один...
Донецк
26.01.2023
13:42

Закончился запас прочности и терпения. Донецкий дневник

Все они резко отличаются от коренных жителей Донбасса. Вычислить их можно не только  по внешним признакам и характерному говору. Они много матерятся и сорят. В общественных местах ведут себя по-хамски и к окружающим относятся нарочито...
Все статьи