Пушилін заявив, що Путін особисто наказав надіслати з Москви на окуповану територію Донецької області 75 водовозів із водіями

За словами ватажка "ДНР", автоцистерни у дві зміни розвозитимуть воду в райони, позбавлені централізованого водопостачання. 

Крім того, сказав Пушилін, "регіон-шеф Донецька місто Москва направляє 50 додаткових повністю укомплектованих аварійних бригад. А це 390 осіб і необхідна техніка".

Таким чином керівництво країни-окупанта намагається згладити серйозну проблему з нестачею на непідконтрольних законній владі України територіях питної та технічної води.

Як повідомлялося раніше, після російського вторгнення в Україну на окупованому Донбасі почалися серйозні проблеми із забезпеченням населення, сільського господарства та промисловості водою. Наразі ситуація наближається до критичної - вода у водопровідні мережі подається на кілька годин раз на два або три (Донецьк/Макіївка) дні.

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
10.09.2025
11:10

«Ніхто, крім нашого солдата, не наближає мир у нашому розумінні». Російські ЗМІ про Україну

"Російська зона – це Новоросія і Київ, західна зона – області, які відійдуть Угорщині та Польщі, і, нарешті, демілітаризована зона – це Україна. Від Житомира до Рівного".
Луганськ
09.09.2025
11:39

Щоденник матері 18-річного добровольця: Розбаланс між офіційними новинами й реаліями травмує

Його відпускають на ВЛК за місцем реєстрації на два дні. Відпускає людина під свій ризик, бо можна ж отримати чергового СЗЧ. А на ВЛК призначають прийом ключового лікаря на дату ЧЕРЕЗ 20 ДНІВ!
Донбас
07.09.2025
14:14

Намальований "герой" Олександр Захарченко і Пушилін, який роздає порожні обіцянки. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулої неділі на окупованому Донбасі під пильною увагою місцевих ЗМІ відзначали День Донецька, День Шахтаря та імітували всенародну скорботу з приводу річниці ліквідації ватажка «ДНР» Олександра Захарченка
Всі статті