Перелік офіційних вихідних на квітень-червень



Цього року Міністерство праці і соціальної політики вже встановило вихдні дні на квітень-червень, - повідомляє „Західний курєр”.
В Україні працівники, які працюють за графіком п’ятиденного робочого тижня з вихідними днями в суботу і неділю, на Паску відпочиватимуть 3 дні (18, 19 і 20 квітня), на травневі свята – чотири дні (1, 2, 3 і 4 травня) і три дні (9, 10 і 11 травня), в червні три дні на Трійцю (6, 7 і 8 червня) і три дні у зв’язку зі святкуванням Дня Конституції (27, 28 і 29 червня).

Статтею 73 Кодексу законів про працю встановлено святкові і неробочі дні, зокрема в квітні неробочим днем є Великдень, який припадає на 19 квітня, в травні святковими днями є 1 і 2 травня – День міжнародної солідарності трудящих і 9 травня – День перемоги, в червні неробочим днем є 7 червня – Трійця і святковим днем 28 червня – День Конституції України.
Нагадаємо, що згідно з частиною третьої статті 67 КЗпП у разі, коли святковий або неробочий день (стаття 73 КЗпП) співпадає з вихідним днем, то вихідний переноситься на наступний після святкового або неробочого. Тому за графіком п’ятиденного робочого тижня з вихідними днями в суботу і неділю в 2009 р. вихідний день в неділю 19 квітня переноситься на понеділок 20 квітня, вихідний день в суботу 2 травня – на понеділок 4 травня, вихідний день в суботу 9 травня на понеділок 11 травня, вихідний день в неділю 7 червня – на понеділок 8 червня і вихідний день в неділю 28 червня – на понеділок 29 червня.
Це не стосується лише тих, хто працює подобово чи позмінно на безперервному виробництві.
Не будуть цими днями працювати співробітники держустанов, за винятком чергових аптек та поліклінік.
На святкові дні в поліклініці буде лише один черговий лікар-терапевт, котрий зможе надати невідкладну допомогу, якщо людині недобре: наприклад, поміряти тиск, зробити укол чи викликати невідкладну допомогу.
Вихідними будуть і банки, а ось ринки та промтоварні магазини готуються працювати навіть у передпасхальну суботу.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Страна
12.03.2026
12:00

Принудительная эвакуация: что предусматривает новый закон и почему его критикуют правозащитники

Речь идет не только о случаях отказа от эвакуации. Норма может применяться и в других ситуациях. Например, если родители не ходят с ребенком в укрытие или оставляют его одного дома.
Мир
11.03.2026
13:34

«Россия - единственная страна, обладающая реальным опытом отражения таких атак». Российские СМИ об Украине

"У Киева этого опыта нет, но есть специфическая база знаний, которую он превратил в предмет торга. Украина активно распространяет практики применения технологий, не гнушаясь связями с наркокартелями и сомнительными посредниками".
Донбасс
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Обзор СМИ оккупированного Донбасса

На минувшей неделе в фокусе внимания СМИ оккупированного Донбасса был старт незаконных в Донецкой и Луганской областях Украины выборов в Государственную думу страны-агрессора и, конечно же, всенародное празднование 8 марта. Публикации на эти темы...
Все статьи