На Тернопільщині відновлено осінній призовПісля більш ніж двотижневої перерви, пов’язаної зі складною епідеміологічною обстановкою, від сьогодні, 18 листопада в регіоні відновлено відправку призовників до Збройних Сил та інших військових формувань України, - повідомили «ОстроВ» в прес-службі Тернопільської ОДА.

Призов проводиться в рамках призовної кампанії «Осінь-2009». Цієї середи лави української армії поповнять 50 тернополян, у четвер – 41, а в п’ятницю – 46.
Загалом, за словами начальника відділу обліково-призовної роботи – заступника Тернопільського обласного військового комісара з призову підполковника Олега Денисюка, за цей та наступний тиждень до війська буде відправлено 221 призовник, що становить 35 відсотків від плану.

«Якщо не буде форсмажорних обставин, то до кінця наступного тижня плануємо повністю закінчити відправку призовників до армії та в цілому завершити осінню призовну кампанію», – повідомив підполковник Олег Денисюк.
Він також зазначив, що у військо будуть відправлені лише здорові юнаки. У день відправки на збірному пункті Тернопільського облвійськкомату медики поміряють призовнику тиск та температуру. Його оглянуть терапевт, дерматолог та старший офіцер відділу призову.
Крім того, з метою попередження та недопущення розповсюдження гострих респіраторних вірусних інфекцій, кожного призовника планують забезпечити профілактичними масками. Заявку на отримання 300 індивідуальних засобів захисту відправлено в головне управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації. Також на обласному збірному пункті буде обмежено контакт призовників з родичами та зменшено кількість і тривалість шикувань.
Слід відзначити, що восени з регіону, в рамках призовної кампанії, планується відправити до армії 620 тернополян.

 

Статьи

Донецк
22.04.2024
18:04

СЭЗ и кризис доверия. Донецкий дневник

Из всего обещанного ранее удалось реализовать только одно – «присоединение» к РФ. Да и то как-то кособоко: вроде, всех обрусили, то есть выдали паспорта с курицами, но по факту «русскими» жители «ДНР» считаются исключительно в своем зоопарке.
Донбасс
21.04.2024
19:30

"Будут разрушаться украинские города, территория Украины все больше будет становиться диким полем". Обзор СМИ оккупированного Донбасса

На минувшей неделе СМИ оккупированного Донбасса в полном соответствии с кремлевскими методичками "переживали" за дальнейшую судьбу Украины, радовались отсутствию у ВСУ западной помощи, а когда палата представителей Конгресса США все же проголосовала...
Луганск
20.04.2024
19:37

"Эта война не похожа ни на одну другую": Украина продолжает нарабатывать опыт психологической поддержки раненых и вернувшихся из плена

"Честно говоря, мне не хочется снова обо всем этом вспоминать... Да, я признаю, что нуждаюсь в помощи психолога. Но сейчас мне ее не предоставляют"
Все статьи