На Тернопільщині КП незаконно видобуло підземних вод на 225 тис. грнНа Тернопільщині Хоростківське міське комунальне підприємство «Комунальник», видобуваючи підземні води без необхідної документації впродовж 4 місяців, завдало державі збитків на суму 225 тис. грн.

Як повідомляє "ZAXID.NET", у березні 2010 року на цьому комунальному підприємстві неодноразово виявляли порушення вимог природоохоронного законодавства щодо охорони і раціонального використання водних ресурсів. Крім того, було встановлено, що підприємство спеціалізується на наданні послуг водопостачання населення, установ, організацій, здійснює забір підземних вод. Проте, основний напрямок діяльності - видобуток та реалізацію підземних вод, проводить за відсутності дозволу на спецводокористування, термін дії якого закінчився 1 січня 2010р. З того часу користування підземними водами здійснювалося без необхідної документації. В результаті перевірки керівника було притягнуто до адмінвідповідальності, а підприємству пред’явлена претензія для відшкодування завданих державі збитків на суму близько 120 тис. грн.

Дозвіл на спецводокористування підприємство отримало у травні цього року, але впродовж 4-ох місяців продовжувало забір підземних вод без дозволу, чим завдало збитків на суму близько 105 тис. грн. Крім того, на підприємстві неналежним чином ведеться облік водоспоживання, адже два з трьох водозаборів не обладнані водомірними приладами.

Таким чином, сума збитків за час діяльності без дозволу загалом склала близько 225 тис. грн.

За виявлені порушення керівника підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності. Йому ж видано припис отримати необхідні дозвільні документи та обладнати свердловину водовимірювальним пристроєм.

Матеріали перевірки направлено до Тернопільської міжрайонної природоохоронної прокуратури та Управління СБУ у Тернопільській області для вжиття заходів відповідно до компетенції.

Статьи

Луганск
21.09.2023
11:37

«Вычеркнуть эти 9 лет жизни МЕЖДУ...». Луганский дневник

Так ведёт себя отчим, стремящийся задарить подарками детей своей новой жены, детей от ее первого брака, чтобы расположить их к себе. И мы также исподлобья смотрим на все и не верим.
Мир
20.09.2023
12:00

"Россия производит теперь больше боеприпасов, чем Соединенные Штаты и Европа." Обзор Западных медиа

"Лидеры национальной безопасности Тайваня предупреждают, что уменьшение помощи США Украине увеличит обеспокоенность Тайваня мерой американской решимости. Все меньшая доля населения острова верит, что США отправят войска в случае войны".
Мир
19.09.2023
10:37

«Похабный мир с Укрорейхом является несмываемым грехом». Российские СМИ об Украине

"Православный христианин в российской власти, прочитав эту книгу, должен понять, что похабный мир с Укрорейхом является страшным грехом, способствование ему обрекает Православие в Колыбели Крещения Руси на уничтожение"
Все статьи