На Прикарпатті перебуває офіційна делегація з Литовської Республіки

Сьогодні, 22 липня, на Прикарпатті перебувають Надзвичайний і Повноважний посол Литовської Республіки в Україні Пятрас Вайтєкунас і представники Вільнюського центру кардіохірургії Андрюс Йонутіс і Міндаугас Пабєдінскас, - повідомляє кореспондент “ОстроВ”.

« Литва може поділитися з Україною, яка на шляху до Євросоюзу, і вашою прикарпатською областю досвідом з питань сертифікації продуктів харчування, екології, зокрема щодо переробки сміття, зеленої енергетики»,- - запропонував Надзвичайний Повноважний посол Республіки Литви в Україні Пятрас Вайтєкунас.

«Нова команда Івано-Франківської області готова до співпраці з Литовською Республікою по всіх напрямках, особливо щодо обміну туристами, ділового спілкуваннями між бізнесменами»,-запевнив литовських гостей заступник голови облдержадміністрації Роман Іваницький.

Заступника голови-керівника апарату ОДА Романа Струтинського зацікавила проведена в Литві адміністративна реформа. За його словами, після внесення змін до Конституції України у 2004 році «влада стала розбалансованою і адміністративна реформа давно на часі».

У програмі перебування литовської делегації на Прикарпатті - зустріч з представниками медичної галузі області та обласного центру за напрямком «кардіохірургія», а також з Івано-Франківським міським головою Віктором Анушкевичусом, екскурсія на «Буковель».

Довідка.
12-16 січня 2009 року делегація Панєвєжського повіту Республіки Литви участь у міжнародному культурно-мистецькому фестивалі «Різдво в Карпатах».

Статьи

Донецк
26.01.2023
13:42

Закончился запас прочности и терпения. Донецкий дневник

Все они резко отличаются от коренных жителей Донбасса. Вычислить их можно не только  по внешним признакам и характерному говору. Они много матерятся и сорят. В общественных местах ведут себя по-хамски и к окружающим относятся нарочито...
Мир
25.01.2023
11:41

"У Бахмута украинцы несут огромные потери, с трехзначными количествами погибших каждый день". Обзор западных медиа

Эти решения отражают новую необходимость и понимание, что если украинские войска не оснащены для новых существенных продвижений в ближайшие месяцы, им угрожает бесконечная война на истощение или нечто худшее.
Мир
24.01.2023
12:15

«Настало время уничтожать западную технику сразу при заходе на Украину». Российские СМИ об Украине

"На происходящее на Украине нельзя смотреть в монохромном стиле: Украина сложнее, надо дать возможность выговориться партии мира"... "Это будет показывать западным странам, которые настроены на войну, что есть и другая позиция на Украине – и она...
Все статьи