На опалення і зарплату в жовтні Львову необхідно знайти ще 42 мільйони гривень






На опалення і зарплату в жовтні Львову необхідно знайти ще 42 мільйони гривень, - повідомляє «Об’єктивно”.

В жовтні у зв’язку з опаленням бюджетних установ Львову потрібно буде виділити із бюджету  додаткову суму – 7 мільйонів  гривень. Окрім того, місту ще додатково доведеться шукати 35 мільйонів  гривень у зв’язку з індексацією заробітної плати.

«Львівська міська рада зараз працює над тим, де знайти такі кошти», - розповідає Олег Іщук. Він додає, що за делегованими повноваженнями від держави, гроші на це мав би виділити уряд країни. Однак якщо місто не знайде таких коштів, то це може відбитися на виплаті зарплати працівникам бюджетних сфер - каже директор Департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук.
«Ми чекаємо закінчення цього місяця, аби підбити бюджетні підсумки за 9 місяців цього року. Відтак, на першій же сесії у жовтні будемо переглядати бюджет міста, бо без цього знайти кошти на опалення і зарплату неможливо», - зазначає Іщук.

Окрім того, за його словами, станом на перше вересня 2009 року наповнення бюджету Львова було таким: до загального фонду надійшло 96,4% від запланованих коштів. Тобто місто недоотримало майже 25 мільйонів  гривень.

Раньше «ОстроВ» поддерживали грантодатели. Сегодня нашу независимость сохранит только Ваша поддержка

Поддержать

Статьи

Донбасс
15.03.2026
13:13

Пушилин приехал к Путину на поклон и пригласил отставных оккупантов со всей России переселяться на Донбасс. Обзор СМИ оккупированного Донбасса

На минувшей неделе главарь "ДНР" Денис Пушилин съездил в Москву, что называется, "за ярлыком". В Кремле он подобострастно благодарил Путина за помощь "федерального центра" Российский диктатор, в свою очередь, хвалил Пушилина за "мудрое руководство"...
Страна
12.03.2026
12:00

Принудительная эвакуация: что предусматривает новый закон и почему его критикуют правозащитники

Речь идет не только о случаях отказа от эвакуации. Норма может применяться и в других ситуациях. Например, если родители не ходят с ребенком в укрытие или оставляют его одного дома.
Мир
11.03.2026
13:34

«Россия - единственная страна, обладающая реальным опытом отражения таких атак». Российские СМИ об Украине

"У Киева этого опыта нет, но есть специфическая база знаний, которую он превратил в предмет торга. Украина активно распространяет практики применения технологий, не гнушаясь связями с наркокартелями и сомнительными посредниками".
Все статьи