Выжить в оккупации
Прифронтовой Донбасс
Полезно переселенцам
60 представників Львівщини поїдуть до Києва, щоб пікетувати 12 листопада Верховну Раду та Кабінет Міністрів, - повідомляє сайт «Захід» http://www.zaxid.net/newsua/2008/11/10/143651/.
Больше новостей о Донбассе в нашем Telegram канале
Про це сьогодні було офіційно заявлено головою профспілки працівників ЖКГ Львівщини Богданом Козло під час засідання обласної тристоронньої соціально-економічної Координаційної ради.
"Минулого року у бюджеті України на потреби ЖКГ було закладено 4 млрд. грн. В проекті на 2009 рік фігурує цифра 600 млн. грн. Це може призвести до зростання тарифів на комунальні послуги для населення в 4-5 разів", - прокоментував причини пікету Б.Козло.
Раніше сайт «Остров» повідомляв про те, що Комунальники Західної України готуються до пікетування Кабінету Міністрів, яке попередньо заплановане на 12 листопада в м. Києві. http://ostro.org/news/article-51325/
Вы можете выбрать язык, которым в дальнейшем контент сайта будет открываться по умолчанию, или изменить язык в панели навигации сайта