Выжить в оккупации
Прифронтовой Донбасс
Полезно переселенцам
Больше новостей о Донбассе в нашем Telegram канале
В Івано-Франківську відключили постачання гарячої води, - повідомляє „ЗІК”.
На такий крок довелося піти через великі борги тепловиків за газ.
За січень 2009 року «Івано-Франківськтеплокомуненерго» заборгувало ДК «Газ України» за спожитий природний газ 21 млн грн. Загальна заборгованість «Івано-Франківськтеплокомуненерго» за спожитий природний газ перед ДК «Газ України» на 1 лютого 2009 року становила майже 30 млн грн, а борг населення перед комунальним підприємством за послуги теплопостачання станом на 1 лютого становив 28,5 млн грн.
На під’їздах житлових будинків порозвішувані оголошення з вимогою до населення погасити борги за теплопостачання, бо інакше квартири будуть відключати від тепла.
Довідка:
КП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» є монополістом із надання послуг тепло- та гарячого водопостачання в обласному центрі Прикарпаття.
Підприємство експлуатує 37 котелень, на балансі підприємства - 150 км теплової мережі.
КП надає послуги з централізованого теплопостачання у майже 48 тисяч квартир.
Вы можете выбрать язык, которым в дальнейшем контент сайта будет открываться по умолчанию, или изменить язык в панели навигации сайта