Выжить в оккупации
Прифронтовой Донбасс
Полезно переселенцам
Привернути увагу до майбутніх фінальних матчів чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Україні і Польщі - головна мета автопробігу, учасники якого завітали 1 грудня до Львова, - повідомляє “Укрінформ”.
Больше новостей о Донбассе в нашем Telegram канале
Дев`ятий день 35 автомобілістів подорожують містами, які прийматимуть Євро-2012. У Львові вони відвідали стадіон, який споруджується до Євро-2012, побували на будівництві нового терміналу аеропорту, зустрілись з футбольними фанатами та представниками ЗМІ.
"Ми хочемо популяризувати Україну у світі. Це головна ідея автопробігу", - заявив один з організаторів автопробігу президент представництва "Міжнародної ліги захисту людської гідності і безпеки" в Україні Олександр Амельчаков.
За словами директора департаменту "Євро-2012" Олега Засадного, проведення футбольного чемпіонату в Україні - це можливість для європейців відкрити "іншу" Європу.
Стартував автопробіг 23 листопада у Донецьку, а фінішує завтра, 2 грудня, в Києві.
Вы можете выбрать язык, которым в дальнейшем контент сайта будет открываться по умолчанию, или изменить язык в панели навигации сайта