Выжить в оккупации
Прифронтовой Донбасс
Полезно переселенцам
Івано-Франківськ отримає 3 мільйони гривень кредиту на енергозбереження у школах і дитсадках, - повідомляє “zaxid.net”.
Больше новостей о Донбассе в нашем Telegram канале
Інвестиційний комітет Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) на своєму засіданні в Гельсінкі (Фінляндія) ухвалив рішення про надання Івано-Франківську тривідсоткової позики для реалізації енергозбережних заходів у бюджетних установах міста.
Згідно із затвердженим бізнес-планом, проект "Підвищення енергоефективності в будівлях навчальних закладів Івано-Франківська" передбачає реалізацію заходів щодо підвищення енергоефективності в п’яти школах і чотирьох дитячих садках. Сума позики становитиме 3 млн грн, співфінансування з міського бюджету - 600 тис грн.
Вы можете выбрать язык, которым в дальнейшем контент сайта будет открываться по умолчанию, или изменить язык в панели навигации сайта