Як за допомогою молочних продуктів вберегтися від хвороб

Організм людини — дивовижний, одночасно міцний та дуже тендітний. Він може виживати в екстремальних умовах, непередбачувано реагувати на обставини, але при цьому потребує уваги та піклування. Їжа є паливом та джерелом енергії для нашого тіла та мозку. Тому так важливо слідкувати за тим, що ми їмо, щоб отримати максимальну користь.

Варто пам’ятати, що організм — єдине ціле, всі системи пов’язані між собою. Те, що приносить користь травній системі, добре вплине на весь організм. Правильна мікрофлора кишківника означає, що імунітет буде міцним, а зовнішній вигляд шкіри значно покращиться. Тому обов’язково треба включати в раціон молочні продукти. Слідкуйте, щоб вони були якісними, як продукція ТМ Pastoral https://pastoral.ua/. Цей український виробник дбає про максимально натуральний склад продуктів та постачає усі види молочних товарів у відомі мережі супермаркетів.

Поради дієтологів щодо вживання молочних продуктів

Молоко має у складі багато необхідних білків, мінералів та вітамінів. В першу чергу це кальцій та фосфор. А завдяки тому, що продукт містить жирні кислоти та вітамін D, кальцій добре засвоюється організмом у зв’язці з цими компонентами.

Яким категоріям людей вкрай потрібні молочні продукти:

  • Дітям та підліткам особливо рекомендується вживати 300-400 мг молока на добу. Вони знаходяться в періоді росту. Їх кісткова тканина потребує будівельних елементів у вигляді кальцію та білків, які є в молочних продуктах.
  • Літнім жінкам, що схильні до остеопорозу — крихкості кісток, теж не завадять страви з молока. Невелика кількість вершкового масла як додаток до каш, йогурт та кисломолочний сир на вечерю, моцарелла чи фета до овочевого салату стануть доброю профілактикою остеопорозу.
  • Тим, хто бажає схуднути, треба обов’язково додати до меню кисломолочні продукти. Приготуйте заправку до овочевого салату з йогурту, вживайте сир жирністю 4-7% на вечерю, додавайте невелику кількість твердого сиру до запеченого м’яса чи риби, і через кілька місяців вага тіла значно знизиться.

Збалансоване харчування допоможе триматись у гарній формі і чоловікам, і жінкам, і дітям та добре вплине на загальний стан здоров’я. Вживання кефіру та йогурту приведе до бездоганної роботи системи травлення.

Профілактика хвороб

Високий вміст вітамінів, мінералів та білку у молочних продуктах дозволить запобігти багатьом проблемам. Вміст калію у молоці дозволить нормалізувати тиск, а кальцій підтримає загальну кісткову масу. Такий мінерал як цинк регулює роботу ендокринної та серцево-судинної системи. Фосфор потрібен для запобігання хвороб зубів, а також є активним учасником в обмінних процесах організму.

Молочні продукти є джерелом білків, які необхідні для побудови нових клітин організму. Такі продукти дуже поживні та смачні. Вони можуть вживатись як самостійна страва або ж ставати основою чи інгредієнтами для інших страв.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті