Як за допомогою молочних продуктів вберегтися від хвороб

Організм людини — дивовижний, одночасно міцний та дуже тендітний. Він може виживати в екстремальних умовах, непередбачувано реагувати на обставини, але при цьому потребує уваги та піклування. Їжа є паливом та джерелом енергії для нашого тіла та мозку. Тому так важливо слідкувати за тим, що ми їмо, щоб отримати максимальну користь.

Варто пам’ятати, що організм — єдине ціле, всі системи пов’язані між собою. Те, що приносить користь травній системі, добре вплине на весь організм. Правильна мікрофлора кишківника означає, що імунітет буде міцним, а зовнішній вигляд шкіри значно покращиться. Тому обов’язково треба включати в раціон молочні продукти. Слідкуйте, щоб вони були якісними, як продукція ТМ Pastoral https://pastoral.ua/. Цей український виробник дбає про максимально натуральний склад продуктів та постачає усі види молочних товарів у відомі мережі супермаркетів.

Поради дієтологів щодо вживання молочних продуктів

Молоко має у складі багато необхідних білків, мінералів та вітамінів. В першу чергу це кальцій та фосфор. А завдяки тому, що продукт містить жирні кислоти та вітамін D, кальцій добре засвоюється організмом у зв’язці з цими компонентами.

Яким категоріям людей вкрай потрібні молочні продукти:

  • Дітям та підліткам особливо рекомендується вживати 300-400 мг молока на добу. Вони знаходяться в періоді росту. Їх кісткова тканина потребує будівельних елементів у вигляді кальцію та білків, які є в молочних продуктах.
  • Літнім жінкам, що схильні до остеопорозу — крихкості кісток, теж не завадять страви з молока. Невелика кількість вершкового масла як додаток до каш, йогурт та кисломолочний сир на вечерю, моцарелла чи фета до овочевого салату стануть доброю профілактикою остеопорозу.
  • Тим, хто бажає схуднути, треба обов’язково додати до меню кисломолочні продукти. Приготуйте заправку до овочевого салату з йогурту, вживайте сир жирністю 4-7% на вечерю, додавайте невелику кількість твердого сиру до запеченого м’яса чи риби, і через кілька місяців вага тіла значно знизиться.

Збалансоване харчування допоможе триматись у гарній формі і чоловікам, і жінкам, і дітям та добре вплине на загальний стан здоров’я. Вживання кефіру та йогурту приведе до бездоганної роботи системи травлення.

Профілактика хвороб

Високий вміст вітамінів, мінералів та білку у молочних продуктах дозволить запобігти багатьом проблемам. Вміст калію у молоці дозволить нормалізувати тиск, а кальцій підтримає загальну кісткову масу. Такий мінерал як цинк регулює роботу ендокринної та серцево-судинної системи. Фосфор потрібен для запобігання хвороб зубів, а також є активним учасником в обмінних процесах організму.

Молочні продукти є джерелом білків, які необхідні для побудови нових клітин організму. Такі продукти дуже поживні та смачні. Вони можуть вживатись як самостійна страва або ж ставати основою чи інгредієнтами для інших страв.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті