Як вибирати недорогі горщики для підвіконня

Досі вибираєш горщики та кашпо за ознакою зовнішньої привабливості? Саме через невідповідні ємності для вирощування рослин кімнатне садівництво може здаватися непосильно складним завданням. Для того щоб не припуститися помилок і створити сприятливі умови для зелених друзів, зовсім не обов’язково витрачати чимало коштів на розрекламовані товари для квітникарства. Почни з малого – з покупки недорогих горщиків на сайті Аврори. Рослинам байдуже, скільки коштів ти витрачаєш, – для них найголовнішими є оптимальні умови для зростання. Поговоримо про те, як їх створити.

Три переваги пластикових горщиків

Якщо досі думаєш, що пластикові контейнери для вирощування рослин – це лише ті непривабливі чорні, сірі чи теракотові стаканчики, у яких зазвичай продаються квіти, то ти дуже помиляєшся. До того ж технічні ємності для вирощування рослин є найдешевшими. Розглянемо, які ж переваги насправді мають пластикові горщики для вирощування квітів.

Широка колірна гама

Щоб уявити собі доступне різноманіття кольорів та відтінків вазонів, достатньо переглянути асортимент інтернет-магазину Аврора https://avrora.ua/gorschiki-dlya-kvitiv/. Тут знайдуться і яскраві моделі, що притягують погляд, і горщики в спокійніших відтінках, які не будуть відвертати увагу від краси рослини. Покупці також можуть вибирати між різними стилями: класичним, сучасним, модерн, сільським тощо. Отже, пластикові горщики чудово доповнять будь-який інтер’єр.

Здатність утримувати вологу

Пластикові горщики ідеально підходять для рослин, які надають перевагу вологому ґрунту (наприклад, для орхідей або папороті). Якщо ж потрібно, щоб земля добре висихала між поливами, не забудь зробити отвори в днищі.

Практичність

Пластикові ємності доволі важко пошкодити, адже вони не розбиваються при падінні. Така властивість є особливо корисною, якщо:

  • вдома є маленькі діти або тварини;
  • горщик розташований надворі, де його може перекинути вітром.

Пластикові ємності є недорогими, але вони здатні послугувати багато років. Якщо рослина захворіла чи в ґрунті завелися шкідники, практичний гладкий матеріал доволі легко очистити та продезінфікувати. 

Що потрібно врахувати при виборі горщика для рослини?

Найважливішим параметром при покупці вазона є його розмір. Від кількості ґрунту, що поміщається всередину, залежить обсяг поживних речовин, які зможе отримати рослина. Крім того, простір необхідний квітам для того, щоб збільшуватися в розмірах. Проте варто враховувати їхні індивідуальні особливості. Так, фіалки не здатні нарощувати таку велику кореневу систему, як, наприклад, фікуси. Вони залишатимуться низенькими протягом всього періоду свого життя та не вимагають великої кількості простору для зростання.

Матеріал, з якого виготовлені вазони, впливає не лише на зовнішній вигляд твого підвіконня чи оранжереї. Кераміка добре вбирає вологу, тому вона може бути найкращим вибором для рослин, які не люблять надмірного зволоження. Проте в тому разі, якщо поверхня вазона зсередини вкрита глазур’ю, він не матиме водопоглинальних властивостей. У керамічних горщиках вкрай небажано самостійно робити отвори, адже від цього виріб може розколотися. Саме тому при їх покупці важливо звертати увагу на наявність дренажу. 

Якщо вибираєш вазони для вирощування квітів на підвіконні, необхідно не лише керуватися їхньою зовнішньою привабливістю, але й враховувати практичність та властивості матеріалу. При виборі горщика варто брати до уваги індивідуальні особливості та вимоги рослини до об’єму та вологості ґрунту. Не забувай також, що матеріал, з якого виготовлена ємність, впливає на здатність утримувати вологу та на загальний зовнішній вигляд. У пошуках стильних та недорогих горщиків завітай до інтернет-магазину Аврора.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті