Як правильно приймати таблетки Синупрет

Навіть звичайнісінький нежить може завдати чимало проблем, якщо відмовитися від його лікування. Згодом гострий риніт може перерости в хронічний або розвинутися в синусит. Якщо ви хочете позбавитися причин нежиті, а не тільки замаскувати його симптоми, варто звернути увагу на Синупрет. Цей препарат заснований на п'яти рослинних компонентах, які мають комплексну дію, що дозволяє знищувати бактерії та боротися з вірусом.

Переваги Синупрет

Даний засіб випускається у трьох формах:

  • сироп;
  • краплі;
  • таблетки.

Синупрет у таблетках є найбільш популярним, оскільки дозволяє досягти максимального ефекту за короткий проміжок часу. Серед переваг препарату варто зазначити:

  • у стислий термін усуває причину хвороби та полегшує симптоми;
  • може використовуватися разом з антибіотиками;
  • посилює дію противірусних ліків;
  • виготовлений із натуральних компонентів, що значно знижує ризик побічних реакцій.

Крім антибактеріального та противірусного ефекту, Синупрет також має секрелітичну дію. Він забезпечує швидке розрідження в'язкого секрету та його виведення з носових пазух. Також препарат має позитивний ефект при лікуванні від бронхіту.

Як приймати Синупрет?

Застосування таблеток регламентується лікарем, який також призначає необхідне дозування. Якщо лікар не призначив інакше, Синупрет слід пити за таким графіком:

  • дорослі та діти старше 12 років – 3 рази на день по 2 таблетки;
  • діти віком від 6 до 11 років – 3 рази на день по 1 таблетці.

Водночас із таблетками необхідно вживати велику кількість води. Курс лікування залежить від перебігу хвороби. В середньому він триває від одного до двох тижнів. Що стосується лікування дітей віком до 6 років, їм рекомендовано давати Синупрет у формі сиропу або крапель.

Купити німецький препарат можна практично у кожній аптечній мережі України. Щоби не витрачати час на пошуки, скористайтеся медичною інформаційною системою «Аптека 9-1-1», на сайті якої ви зможете дізнатися про наявність Синупрету в конкретній аптеці, порівняти вартість ліків і навіть забронювати їх. Також МІС пропонує замовити доставку препаратів кур'єром або однією з поштових служб.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті