Як подбати про захист свого здоров’я під час перебування за кордоном

За останній рік велика кількість наших співгромадян була змушена виїхати за межі нашої держави. Багато хто виїжджав поспіхом, беручи з собою лише найнеобхідніші речі. Звісно, ніхто тоді не думав про страховку, забуваючи, що попереду можуть бути проблеми зі здоров'ям, травми та інші негаразди, які потребують допомоги лікарів.

Як працює туристичне страхування

Щоб оцінити всі переваги такої страховки, достатньо уявити, що під час подорожі виникла несподівана хвороба або стався нещасний випадок. Часто настає застуда при різкій зміні клімату або від стресу, не виключені ускладнення. І тоді буде потрібне лікування, вартість якого є дуже високою. Доводиться оплачувати не лише консультації лікарів, а й медичні препарати. А це може призвести до досить відчутних фінансових втрат. Уникнути цього допомагає туристична страховка, яке є гарантією отримання безкоштовної медичної допомоги.

Зауважимо, що в сучасних складних умовах надійні страхові компанії пропонують оформити такий поліс онлайн вже під час перебування за кордоном.

Як розраховується ціна на поліс туристичного страхування

Страховий поліс, придбаний для поїздки за кордон, може включати різні додаткові опції, наприклад, компенсацію втрат, пов'язаних з втратою багажу, документів, скасуванням рейсу у зв'язку з природними катаклізмами, приїздом найближчих родичів до клініки.

Перед укладанням договору потрібно уважно ознайомитися з пропозиціями та  врахувати такі фактори, як:

  • вік мандрівника. Стандартний тариф розрахований на середній вік, за страхування дітей та людей похилого віку доведеться заплатити трохи більше;
  • наявність чи відсутність франшизи. За нульової франшизи поліс коштуватиме дорожче;
  • кількість включених опцій. Чим їх буде більше, тим вища ціна;
  • країна, де заплановано перебувати під час війни. Чим екзотичніша країна, тим дорожче буде страховка;
  • термін дії поліса;
  • мета поїздки. Наприклад, страховка для екстремального туризму коштуватиме дорожче.

Від обраних варіантів залежатиме розмір не тільки страхового внеску, а й можливої компенсації.

Як обрати страхову компанію

Туристична страховка допоможе тільки тоді, коли вона була придбана у надійній страховій компанії, наприклад, у СК VUSO. Компанія вже понад 20 років надає страхові послуги своїм клієнтам. З кожним роком її сервіс стає все більш доступним для клієнтів.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті