Вибір гнучкої черепиці в Одесі від фірми Руфстоун

У покрівельній галузі бітумні матеріали застосовуються вже понад 100 років. У найперших рулонних зразків в основі лежав картон. Потім з'явився руберойд, який еволюціонував у сучасні види естетичної і штучної м'якої покрівлі. На ринку представлена величезна їх безліч, що ускладнює вибір оптимального варіанту. Покупці звертають увагу на колір і геометрію гонту, не беручи до уваги найважливіший момент - вид бітуму, чому і буде присвячена ця стаття.

Ось чому до вибору покрівельного матеріалу варто поставитися з особливою увагою і врахувати багато факторів: клімат регіону, умови, в яких буде експлуатуватися об'єкт, його особливості. Додаткову консультацію можна отримати в компанії https://roof-stone.com.ua/ua/bitumnaya-cherepica1/. У нас же можна купити бітумну черепицю в Одесі від найкращих світових брендів.

Характеристика бітумної складової

Бітум є продуктом нафтопереробки з колоїдною структурою і органічним складом. Він не стабільний, оскільки містить найрізноманітніші компоненти. Тверда бітумна маса з роками старіє, висихає і ламається, а при нагріванні тече. Щоб стабілізувати природний бітум використовують хімічні добавки або кисень. Так отримують матеріал, який придатний для використання в покрівельному виробництві.

Окислений бітум

Примусове окислення - це старий, недорогий і поширений спосіб стабілізації бітуму, коли розплавлену масу збагачують киснем, чим змінюють її фізичні властивості, підвищують термостійкість, стабілізують необхідні властивості та характеристики. Такий бітум називається окисленим, і він використовується, коли треба виготовити великі обсяги гнучкої черепиці:

- слабо гнеться і ним важко облаштовувати складні дахи;

- погано переносить температурні перепади, але в регіонах, де температурний режим більш постійний, він широко застосовується;

- має найкраще співвідношення ціни та якості;

І, нарешті, його використовують всесвітньо відомі компанії: IKO, Owens Corning і GAF.

СБС-модифікований бітум

Модифікація полягає у включенні до складу бітумної маси АПП або СБС-модифікаторів. СБС або стирол-бутадієн-стирол - добавка, яка робить структуру матеріалу більш упорядкованою. При цьому він стає гнучким і еластичним. Але якість бітуму залежить від масової частки модифікатора. Хороший продукт має містити не менше 12% штучного каучуку або стирол-бутадієн-стиролу. Для модифікації необхідне дороге обладнання, що позначається на ціні кінцевого продукту. Але така черепиця більш морозо- і теплостійка. Вона зберігає еластичність навіть при -30°C і проявляє рекордну довговічність.

АПП-модифікований бітум

АПП є нічим іншим, як атактичним поліпропіленом із групи термопластів. Модифікатор плавиться за температури від 80 до 140°C і підвищує термостійкість бітумної маси. У підсумку виходить теплостійкий матеріал з хорошою гнучкістю, що не вигорає на сонці.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті