Вибір гнучкої черепиці в Одесі від фірми Руфстоун

У покрівельній галузі бітумні матеріали застосовуються вже понад 100 років. У найперших рулонних зразків в основі лежав картон. Потім з'явився руберойд, який еволюціонував у сучасні види естетичної і штучної м'якої покрівлі. На ринку представлена величезна їх безліч, що ускладнює вибір оптимального варіанту. Покупці звертають увагу на колір і геометрію гонту, не беручи до уваги найважливіший момент - вид бітуму, чому і буде присвячена ця стаття.

Ось чому до вибору покрівельного матеріалу варто поставитися з особливою увагою і врахувати багато факторів: клімат регіону, умови, в яких буде експлуатуватися об'єкт, його особливості. Додаткову консультацію можна отримати в компанії https://roof-stone.com.ua/ua/bitumnaya-cherepica1/. У нас же можна купити бітумну черепицю в Одесі від найкращих світових брендів.

Характеристика бітумної складової

Бітум є продуктом нафтопереробки з колоїдною структурою і органічним складом. Він не стабільний, оскільки містить найрізноманітніші компоненти. Тверда бітумна маса з роками старіє, висихає і ламається, а при нагріванні тече. Щоб стабілізувати природний бітум використовують хімічні добавки або кисень. Так отримують матеріал, який придатний для використання в покрівельному виробництві.

Окислений бітум

Примусове окислення - це старий, недорогий і поширений спосіб стабілізації бітуму, коли розплавлену масу збагачують киснем, чим змінюють її фізичні властивості, підвищують термостійкість, стабілізують необхідні властивості та характеристики. Такий бітум називається окисленим, і він використовується, коли треба виготовити великі обсяги гнучкої черепиці:

- слабо гнеться і ним важко облаштовувати складні дахи;

- погано переносить температурні перепади, але в регіонах, де температурний режим більш постійний, він широко застосовується;

- має найкраще співвідношення ціни та якості;

І, нарешті, його використовують всесвітньо відомі компанії: IKO, Owens Corning і GAF.

СБС-модифікований бітум

Модифікація полягає у включенні до складу бітумної маси АПП або СБС-модифікаторів. СБС або стирол-бутадієн-стирол - добавка, яка робить структуру матеріалу більш упорядкованою. При цьому він стає гнучким і еластичним. Але якість бітуму залежить від масової частки модифікатора. Хороший продукт має містити не менше 12% штучного каучуку або стирол-бутадієн-стиролу. Для модифікації необхідне дороге обладнання, що позначається на ціні кінцевого продукту. Але така черепиця більш морозо- і теплостійка. Вона зберігає еластичність навіть при -30°C і проявляє рекордну довговічність.

АПП-модифікований бітум

АПП є нічим іншим, як атактичним поліпропіленом із групи термопластів. Модифікатор плавиться за температури від 80 до 140°C і підвищує термостійкість бітумної маси. У підсумку виходить теплостійкий матеріал з хорошою гнучкістю, що не вигорає на сонці.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті