Відкриття ЛГБТ-наукової фантастики в Україні: історія боротьби за оригінальність 'На Марс'

В Дніпрі відбулася чергова презентація визначного науково-фантастичного ЛГБТ-роману "На Марс" від Райана Рінера. Читачі повинні знати про існування підробленої версії від російського автора Максімова, який привласнив собі назву, як повідомляють новини Дніпра – DT.

Сучасний світ постійно розвивається, але боротьба з гомофобією та за права ЛГБТ спільноти залишається актуальною. Роман "На Марс" Райана Ріенера відображає цю боротьбу, показуючи, як ЛГБТ-персонажі впливають на суспільство. Водночас російський автор скопіював назву для своєї книги, і це широко обговорюється у Дніпрі.

Чому ця книга цікава?

Роман є унікальним з кількох причин. Він не тільки перша ЛГБТ-наукова фантастика в Україні, але й детально описує колонізацію Марса. Головний герой — квір-персонаж, історія якого переплітається з науково-фантастичними елементами.

Роман може зацікавити як шанувальників квір-літератури, так і любителів космічної наукової фантастики.

Райан Ріенер, родом з Нікополя, зіткнувся з багатьма викликами, бути відкритим геєм у консервативному суспільстві. Його творчий шлях ускладнювався ще й використанням його ідей іншими авторами, зокрема російським блогером Максом Максімовим.

Скандальна російська підробка

Максімов, використовуючи ідею освоєння Марса та назву оригіналу, створив свою версію книги. На жаль, українське видавництво "Форс" підтримало цю практику, видавши підроблену версію та інвестувавши у переклад. Цей вчинок викликає занепокоєння щодо поваги до авторських прав та моральних норм у видавничій індустрії.

Ця історія нагадує нам про важливість підтримки автентичних творів та авторів, які відображають реальність та мають сміливість говорити про важливі теми. Справжній "На Марс" Райана Ріенера - це не просто книга, а відображення боротьби за права та різноманітність у сучасному світі.

Де знайти оригінал?

Щоб підтримати автора та отримати оригінальний досвід читання, відвідайте презентації "На Марс" у Дніпрі (кав'ярня Tanoshi Chill Zone за адресою вулиця Святослава Хороброго, 25) та Києві. Найближчі заходи відбудуться у Tanoshi Event у Менора-центрі 26 листопада (який вже відбувся) та на Kyiv Book Weekends з 8 по 10 грудня у МВЦ (Азійська зона)

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті