Цегла Лего для будівництва та облицювання

Цегла - це спеціальний матеріал, придатний для будівництва нових споруд і відновлення старих фасадів. Вона ідеально підходить для обробки як зсередини, так і ззовні, включаючи прикрасу стовпів та огорож. Цегла володіє численними перевагами, такими як стійкість до температурних змін і вологи, звукоізоляція, міцність та стійкість до шкідливих впливів. Цегла Лего відома своєю довговічністю і відсутністю особливих вимог до догляду.

Цей матеріал дуже популярний у будівельній сфері та доступний в різних формах, фактурах і кольорах. Він дозволяє реалізувати найнеординарніші дизайнерські ідеї та створити унікальний вигляд будівлі. Важливо, що він є надійним і виправдовує свою вартість.

Особливості роботи з цеглою Лего 

Монтаж цього будівельного матеріалу має численні вигоди та унікальні особливості:

  1. Під час роботи рівень потрібен лише для кладки першого шару. А завдяки наявності шипів та пазів, вирівнювання стає легким завданням.
  2. Швидкість кладки мінімум втричі швидше за звичайну цеглу. Такий високий темп можливий завдяки шипам та пазам, які спрощують процес монтажу.
  3. На відміну від звичайної цегли, для кріплення цього матеріалу не потрібно використовувати цементний розчин. Виробник рекомендує використовувати акриловий клей. На 500 блоків потрібно близько 25 кілограмів клею, що значно економить ресурси у порівнянні з традиційним матеріалом.
  4. Щоб підвищити міцність стіни, ви можете легко вставити арматуру в спеціальні отвори та за потреби заливати їх цементним розчином.

Ці властивості роблять матеріал зручним і ефективним варіантом для будь-яких будівельних проектів.

Цеглу Лего можна використовувати для будівництва будинків, парканів, зон барбекю, терас, альтанок, облицювання будь-яких обʼєктів та цікавих дизайнерських рішень всередині споруд.

Проєкти, побудовані з використанням системи Лего, відзначаються надійністю та тривалим терміном служби. Завдяки особливій текстурі цеглини, вони володіють покращеними характеристиками утеплення та звукоізоляції. Ну і звичайно, важлива візуальна складова. Завдяки різноманітній колірній палітрі та цікавим текстурам естетична насолода забезпечена.

Купуючи цеглу Лего від провідного виробника компанії Brick Land Ви забезпечуєте швидке та безпроблемне будівництво чи реконструкцію обʼєктів. Якісні та перевірені матеріали - це гарантія довговічності та надійності.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті