Топ 10 новинних сайтів Донецька

Новини - це не просто інформація, в сучасному світі це важливий ресурс, що дозволяє бути в курсі подій, які швидко змінюються, впливаючи на життя пересічних громадян. Саме тому новинні сайти користуються такою популярністю в читачів і, як наслідок, рекламодавців. Новинно-інформаційні ресурси щоденно переглядають сотні тисяч людей, тож розмістити пресреліз чи купити посилання для підвищення трафіку вашого сайту актуально, як ніколи раніше.

Біржа розміщення посилань

Ми зібрали в ТОП найпопулярніші новинні сайти Донецьку, що завоювали довіру своєї аудиторії і зможуть дати вам безліч переглядів. У рейтингу беруть участь лише ті майданчики, які є у каталозі on-news.net. Критерій рейтингу - відвідуваність за травень 2023 за similarweb.

Остров

ostro.org - локальний ресурс, що публікує лише актуальні новини та авторські фото і відеоматеріали, а також містить можливість обирати: читати місцеві новини чи всеукраїнські. Орієнтованість ресурсу на читача виражається також у різноманітності стилів публікацій: думки, прес-релізи, опитування - багато цікавого для читачів різного віку та інтересів.

0629 Маріуполь

0629.com.ua - сайт міста Маріуполя з популярної всеукраїнської мережі міських сайтів, що мають зручний орієнтований на читача інтерфейс та різностороннє наповнення. Контент охоплює абсолютно всі сфери міського життя, що робить цей сайт незамінним помічником для містян та гостей міста.

Новини Донбасу

novosti.dn.ua - це медіа ресурс, що публікує головні  новини регіону та актуальний для усіх мешканців: на сайті ви можете обрати ваше місто, щоб дізнатися інформацію саме про нього - Донецьк, Луганськ та найбільші міста виділені окремо.

Новиннний портал

zi.ua - Донецький новинно-інформаційний портал, що висвітлює всі актуальні події регіону в популярних категоріях (спорт, бізнес, події, кримінал, ініціативи та блоги), а також має об’ємний довідник місцевих підприємств для зручного користувацького пошуку.

Східний варіант

v-variant.com.ua - одне з найбільших видань про Донбас (Донецька та Луганська область). Ресурс має журналістів з обох регіонів, що забезпечує всебічне висвітлення актуальних подій. “Східний варіант” не тільки чесно висвітлює наявні проблеми, а й пропонує шляхи їх вирішення.

6262 Слов'янськ

6262.com.ua - сайт міста, що вміщує все потрібне для мешканців та гостей міста: карту, розклад руху громадського транспорту, афішу та величезну галерею фото з усіх заходів та важливих подій, оголошення і, авжеж, новини та вичерпний довідник підприємств міста.

Карачун

karachun.com.ua - сучасний медіа-ресурс із комфортним інтерфейсом та щодня свіжими новинами. Незалежне громадсько-політичне видання, що зібрало інформацію, мультимедіа, аналітику для допитливих та соціально-активних людей.

Новини Краматорська

hi.dn.ua - традиційне новинне видання, що має зручну стрічку новин, просте в користуванні та орієнтоване на широку читацьку аудиторію, що хоче знати більше про свій регіон. Локальні новини та найважливіша інформація для українців, а також поради та оголошення, довідник підприємств і багато корисного ви знайдете на цьому ресурсі.

06239 Покровськ та Мирноград

06239.com.ua - популярний сайт, що містить всі найнеобхідніші та актуальні події міст, важливі новини державного значення та цікаві добірки і рекомендації. Редакція сайту дбає про те, щоб всі свіжі новини, аналітика та корисний контент були опубліковані, а довідник містив повну інформацію про підприємства.

Курахове та Мар'їнка

kumar.dn.ua - об’єднаний інформаційний простір регіону, для неупередженого висвітлення всіх актуальних подій, а також популярних та корисних для читачів розділів: оголошення, авторські фото- та відеоматеріали. Сайт постійно розвивається та вдосконалюється, щоб ставати кращим для читачів, а ще він відкритий до комунікації, що викликає довіру відвідувачів.

Якщо ви зацікавлені в розвитку локального бізнесу і плануєте розмістити посилання у Донецьку, вам допоможе біржа посилань ON News - найбільша біржа України. Тут ви знайдете всі популярні та перевірені ресурси, де можна купити посилання і зробити це неймовірно просто - відтепер жодних пошуків та тривалого серфінгу інтернет-просторів. Зверніться до професіоналів та насолоджуйтесь результатами.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті