Стартувала безплатна освітня програма "Зрозуміла граматика з JustSchool" на платформі Megogo

В березні 2024 року JustSchool, передова онлайн-школа англійської мови для дітей та дорослих, спільно з міжнародним медіасервісом Megogo, запустили нову безплатну програму "Зрозуміла граматика з JustSchool". Ця програма допоможе учням зануритись у світ англійської мови, вивчаючи граматику в цікавий і зрозумілий спосіб.

Що ви отримаєте?

Учасники програми матимуть доступ до відеоуроків, які використовують контекстні приклади та зрозумілі пояснення без використання рідної мови. Ці уроки призначені для того, щоб ви могли повністю зануритися в англійську мову і покращити свої знання з граматики. Усі інтереси учнів будуть задоволені різноманітними темами від простого до складного.

Які теми вже розглянуті?

  • Дієслово "to be". Теперішній час.
  • Визначальні займенники
  • Конструкція "have got" та дієслово "have"
  • Теперішній тривалий час
  • Дієслово "to be". Минулий час.
  • Простий минулий час
  • Простий теперішній доконаний
  • Теперішній доконаний тривалий час
  • Умовні речення (0 і 1)

На сайті JustSchool можна пройти тест на визначення рівня англійської й отримати перший безплатний урок з особистим методистом, який підбере програму навчання спеціально для вас. Навчайтеся впевнено та ефективно з JustSchool та Мегого!

Про JustSchool

JustSchool — це інтерактивна платформа для вивчення англійської мови з вчителями, які мають великий досвід викладання. Наші курси охоплюють всі рівні від початкового до підготовки до міжнародних іспитів, таких як IELTS та TOEFL.

Про Мегого

MEGOGO – це міжнародна мультимедійна компанія зі штаб-квартирою у Києві, що вже понад 12 років пропонує широкий спектр потокових медіасервісів. Співпраця з такими відомими студіями як HBO, Universal, BBC, та інші дозволяє MEGOGO створювати унікальний контент, доступний на різних платформах.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті