Школа онлайн навчання в Україні

Все більше батьків обирають для своїх дітей дистанційне навчання. Онлайн школа в Україні Planetaсlub пропонує новий ефективний підхід до навчання. Онлайн навчання проводиться не по готовим відеоурокам, як це часто буває, а безпосередньо в режимі реального часу, що дозволяє організувати повноцінні заняття, які не просто не поступаються ні в чому традиційним урокам у звичайному вченому закладі, а й показують більш високу ефективність. Онлайн школа з атестатом забезпечує цікаву та ефективну методику навчання, індивідуальний підхід до кожної дитини, розширену базу знань та суворий контроль викладачів на кожному етапі освітнього процесу. 

Переваги онлайн школи з атестацією

Онлайн школа для дітей PlanetaClub має безліч переваг над традиційним підходом до навчання та багатьма іншими онлайн-платформами, нижче представлені найбільш значущі з них:

  • формат максимально наближений до стандартних занять;
  • матеріал надається не у вигляді готових відеоуроків, а у форматі заняття в реальному часі;
  • доступ до записів занять також зберігається весь навчальний рік;
  • доступно для мешканців України та інших країн;
  • досвідчений викладацький склад;
  • швидкий зворотний зв'язок;
  • використовувані методики дозволяють учневі розкрити весь свій потенціал;
  • немає потреби витрачати час на дорогу до навчального закладу;
  • під час випуску надається офіційний державний документ.

Процес навчання

Заняття проводяться за допомогою Zoom в реальному часі. У встановлений час до заняття підключаються учні та викладач. Для підвищення ефективності та підвищеної уваги до кожного учня діти діляться на невеликі класи, зазвичай близько 6 осіб. За потреби є можливість індивідуального навчання. Для старших класів проводиться по 5–7 занять щодня, для молодших — 3–4, тривають уроки по 40 хвилин із п'ятихвилинними перервами між ними, передбачені канікули.

У процесі заняття вчитель надає новий матеріал, дає та перевіряє домашнє завдання, як у звичайному навчальному закладі. Також є контрольні та самостійні роботи. Оцінка ведеться за 12-бальною системою. Якщо трапляється так, що дитина змушена пропустити якийсь урок, наприклад, через хворобу, пропущені уроки можна отримати в записі. Для вирішення всіх організаційних питань створено спеціальні групи.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті