Секрет популярності віскі Glenmorangie

Секрет популярності віскі Glenmorangie

Glenmorangie - це відомий торговий бренд односолодового шотландського віскі. Бренд з'явився в другій половині XIX століття і сьогодні входить до числа найбільш відомих виробників скотчу в Європі та поза її межами.

У цій статті ми розкажемо, в чому полягає секрет популярності Glenmorangie і чому шотландці та британці так люблять продукцію цього бренду.

Історія заснування компанії

У 40-х роках XIX століття певний Вільям Меттьюсон придбав невеличку приватну пивоварню серед ячмінних полів. Підприємець вирішив реконструювати пивоварню, перетворивши її на спиртзавод і зосередившись на виробництві односолодового скотчу, який спочатку не користувався попитом серед шотландців.

Але незадовго до смерті Меттьюсона зареєстрував торговий бренд Glenmorangie, а після передав свою справу зятю. Чоловік доньки Вільяма досяг перших успіхів, і віскі Glenmorangie стали експортувати за межі Шотландії. Потім дистильерія змінила кілька власників, але всі вони турбувалися про підприємство і розширювали асортимент, працюючи над створенням нових купажів преміум-класу. Сьогодні бренд Glenmorangie належить холдингу LVMH, але під час виробництва алкогольних напоїв працівники все ще дотримуються традицій, які з'явилися під час правління перших власників дистильерії.

Особливості виробництва

Дистильерія все ще розташована недалеко від міста Тайн. Для виробництва скотчу використовується місцевий ячмінь, пророщені зерна підсушуються за допомогою торф'яного диму. Під час дистиляції використовується вода з озера Тарлоджі, в складі якої є різні мінерали. Випарювання здійснюється через найвищі в країні куби - їх висота перевищує 5 метрів. Завдяки конструкції апаратів вдається отримати найчистіші і легкі спиртові пари, в результаті чого готовий віскі, який можна придбати в Маудау, має м'який смак.

Також компанія має особливий підхід до витримки скотчів. Напої дозрівають в різних бочках з:

  • бурбона;
  • вина;
  • портвейна;
  • хереса.

При цьому один і той же напій може переливатися декілька разів з одних бочок в інші, що дозволяє досягти багатошарового аромату і складного смаку. Основний акцент компанія робить на виробництві витриманих скотчів, тому в асортименті є багато алкоголю з витримкою від 14 до 21 року та більше.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті