Прогнози букмекерів говорять про перемогу у Фіналі УЄФА Манчестер Сіті

До ставок на спорт букмекери залучають все більше гравців. Для цього пропонується фрібет за реєстрацію на afsckyiv, бонуси на депозит та інші привілеї. Гравцям пропонується великий різновид дисциплін та подій. Число останніх найбільше при виборі футболу. Беттори можуть укладати парі на матчі середнього значення, або обирати масштабні події, як Ліга Чемпіонів. Саме вона приковує біля себе погляд багатьох бетторів, які вбачають у коефіцієнтах букмекерів переможцем клуб Манчестер Сіті.

Які команди беруть участь у Лізі чемпіонів 2022/23

Число первісної кількості учасників визначено регламентом турніру у кількості 32 команди. Гравці мали змогу спостерігати за тим, як вони зіграли на початку змагання. Команди борються за перемогу у чверті фіналу, після чого розпочнеться півфінал, який переходить до вирішального протистояння. Наразі змагання проходять серед наступних учасників:

 1. Челсі.
 2. Інтер.
 3. Реал Мадрид.
 4. Наполі.
 5. Бенфіка.
 6. Баварія.
 7. Мілан.
 8. Манчестер Сіті.

Чому Манчестер Сіті є фаворитом букмекерів

Є певні переваги, які відзначили професійні аналітики під час надання командам оцінки попередніх ігор. Ті, які експерти вважають найбільш вагомими має команда “Манчестер Сіті”. Прогнозисти відзначають високий рівень підготовки гравців та змогу вести командну гру. Цією умови дотримуються не всі футболісти. Деякі з них йдуть на поводу амбіцій на полі намагаються показати свою значущість.

Іншою важливою перевагою є тренер команди. Ним є іспанський футболіст та тренер Хосеп Гвардіола. На думку багатьох експертів наставник команди є одним з кращих тренерів у всьому світі. За його стратегіями та наставництвом команди майже всюди займали перші місця.

За яких умов гравці можуть виконати ставку на переможця Ліги УЄФА

Прогнози аналітиків у більшості випадках є точними. Враховуючи це під певні події йде вибір вигідних для контори коефіцієнтів на змагання. Якщо розглянути пропозиції для ставок на Лігу Чемпіонів з футболу 2022/23 гравець помітить, що для Манчестер Сіті встановлено найменший коефіцієнт. Це означає, що виграш матиме менше значення, який могла б принести перемога іншої команди.

У таблиці подій перемога Манчестер сіті встановлено коефіцієнт 3,1. Іншими командами, що очолять трійку лідерів є німецька компанія “Баварія” та італійський клуб “Наполі”. У разі їх перемоги коефіцієнти мають значення 4,3 та 4,75 відповідно.

 

Раніше ми розповідали про те, як працює портал Vbet в Україні.

Популярні ставки на Лігу УЄФА 2022/23

Подіями, на долю яких припадає більша кількість ставок у футболі є:

 1. Переможця/переможеного. Букмекер пропонує беттору вказати, яка з команд отримає поразку, а яка залишиться переможцем.
 2. Тотал. Беттор може вказати певне число голів, яке, на його думку, заб’є одна з команд. Можна вибрати загальну суму голів за гру або певного тайму.
 3. На пенальті. Діє принцип подібно ставки на тотал.
 4. На додатковий час. Можна спрогнозувати чи знадобиться для визначення переможця додатковий тайм.
 5. Картки. Є змога поставити на те, що команди отримають попереджувальну жовту картку, або щодо дискваліфікації певного гравця.

Букмекери мають широкий розпис, тому беттори зможуть знайти ту подію, яка цікавить їх найбільше та має більше шансів на точне прогнозування.

Вплив значущості змагання на маржу та коефіцієнти

Оскільки букмекерські компанії працюють для отримання прибутку, умови для участі складаються таким чином, щоб отримувати кошти та не залишитись у програшу. Для цього компанії мають схему по розрахунку коефіцієнтів.

За її умовами до ставок на популярні матчі залучається більше бетторів. Тому коефіцієнти знаходяться у збільшеному діапазоні. При цьому події, які легше спрогнозувати мають мінімальні значення. З маржею навпаки. Для подій, що очікуються найбільше вона нижча, ніж для менш вагомих.

 

Більше інформацію можна отримати, читаючи,  Інтер та Манчестер Сіті зіграють у фіналі Ліги чемпіонів 2023.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті