Особливості розлучення в Україні для тих, хто за кордоном

Розлучення - складний і болючий процес, що вимагає великої уваги та ретельного підходу. А якщо ви перебуваєте за кордоном, цей процес може стати ще складнішим через відстань, мовні бар'єри та культурні відмінності. Проте не засмучуйтесь, адже існують певні кроки, які допоможуть вам подати на розлучення навіть з-за кордону.


По-перше, вам слід звернутися до компетентного адвоката чи юриста, який спеціалізується на справах сімейного права і має досвід у міжнародних розлученнях. Важливо мати професійну допомогу в цьому процесі, особливо коли ви не маєте достатнього досвіду чи знань у цій сфері. В цьому вам може допомогти сервіс "Розлучення Онлайн"

Далі, потрібно буде збирати всю необхідну документацію для подання на розлучення. Це може включати сертифіковані копії вашого шлюбного свідоцтва, паспорти, а також будь-які інші документи, що можуть бути необхідними для вашого конкретного випадку.

Крім того, важливо враховувати законодавство країни, де ви перебуваєте зараз. Правила та процедури розлучення можуть значно варіюватися залежно від країни, тому слід бути обережним і ознайомитися з усіма вимогами та обмеженнями.

Не забувайте також про способи комунікації з колишньою половиною та процес узгодження умов розлучення. Комунікація та домовленості грають ключову роль у успішному завершенню розлучення.

Загалом, хоч розлучення за кордоном може бути складним та стресовим процесом, з правильною пiдготовкою та професiйною пiдтримкою його можна успiшно пройти. Головне - залишайтесь спокiйними i обережними, та пам'ятайте, що завершення шлюбу не означає завершення вашого життя.

Чи можна розлучитись без власної присутності в Україні?

Так, український закон дозволяє розлучення за відсутності однієї з сторін. Для цього необхідно скласти відповідний договір про розлучення за допомогою нотаріуса або через суд. Однак, у цьому випадку процес може тривати трохи довше і бути складнішим, оскільки потребуватиме збереження всіх необхідних документів та письмової згоди сторони, яка не присутня в Україні.

Статті

Світ
09.07.2025
14:00

«Уявіть, якщо таліби теж захочуть на СВО». Російські ЗМІ про Україну

Можливо, Трамп думав, що зараз він махне чарівною паличкою і все - війська встануть, почнуться мирні переговори. Але реальність така, що якщо так станеться, то відразу ж почнеться накачування України новим озброєнням для продовження війни.
Луганськ
08.07.2025
15:00

«На їхньому фоні ми – вимираючий вид». Луганський щоденник

Багато неруських. Ми не звикли до такого. Торгують до упору, до темноти. Наші ні, не так, наші себе бережуть. А ці спритні, двожильні. У них не болить. Вони можуть по 12 годин на ногах бути, посміхатися. Їм родину годувати, квартиру сплачувати,...
Донбас
06.07.2025
14:54

Світле майбутнє від "русского мира" в "ДНР" і "ЛНР" відкладається до 2030 року. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня керівники "молодих республік" роздавали щедрі обіцянки кращого життя. Приводом для оптимізму традиційно стали не реальні досягнення в економіці чи соціальній сфері, а... виступ Путіна на нараді, присвяченій анексованим територіям...
Всі статті