Особливості лазерної епіляції обличчя

Поява небажаного волосся на обличчі вважається дуже делікатною проблемою, що викликає занепокоєння. Якщо з ледь помітним пушком ще можна якось миритися, то темна волосистість над губою або підборіддям вимагають постійних зусиль і часу на видалення. Для вирішення цього завдання на тривалий час допоможе лазерна епіляція обличчя в epilaser.com.ua.

Це дуже результативний і надійний спосіб порятунку від оволосіння в самому видимому місці. Абсолютно безпечно для ніжної шкіри, оскільки лазерний промінь діє тільки на волосяний фолікул, не ушкоджує та не травмує епідерміс. Але які існують особливості епіляції обличчя лазером і чи варто це робити, розберемо в нашому матеріалі.

Особливості лазерної епіляції обличчя

Зони впливу

Піддати обробці лазером можна такі місця на обличчі:

 • верхня губа;
 • щоки та підборіддя;
 • міжбрівний простір та лінію брів;
 • бакенбарди, віски;
 • ніс;
 • лоб.

Епіляція має попит, як у чоловіків, так і у жінок. Але для чоловіків актуальніша зона бороди, бакенбардів та міжбров'я. Відмінність жіночої та чоловічої епіляції буде тільки в кількості необхідних для отримання результату процедур: через дуже жорстку і густу волосистість, «сильній» половині потрібно більше разів відвідати косметолога.

Кількість процедур

Особливістю лазерної епіляції на обличчі є те, що за 1 раз не можна усунути все волосся. Необхідно пройти курс із 6-15 візитів до салону. Точне число буде залежати від індивідуальних особливостей організму. А перерва між відвідуваннями салону становитиме від 3 до 6 тижнів.

Це зв'язано з тим, що людські волоски перебувають у різних фазах росту. Лазер здатний видалити лише ті, що знаходяться в активній фазі, на «сплячі» не діє. Проміжок між проведеними епіляціями залежатиме від швидкості відростання волосся. Вже після кількох відвідувань можна буде помітити зниження інтенсивності та уповільнення росту волосяного покриву. Тому інтервали між походами до косметолога з кожним разом збільшуватимуться.

Тривалість сеансу

Це досить швидко, але залежатиме від розміру оброблюваної області обличчя, контактній плямі робочої поверхні маніпули та досвіду майстра. За часом це займає від 5 до 30 хвилин.

Підготовка

Перед проведенням епіляції обличчя важливо дотримуватися списку правил:

 • 3 тижні заборонено депіляцію з вищипуванням волосяних стержнів (пінцетом, шугарингом, восковими смужками, електроепілятором);
 • 5-15 днів (залежно від обладнання) не можна засмагати в солярії або приймати сонячні ванни. А виходячи на вулицю в літню пору обов'язково використовувати сонцезахисний засіб;
 • За 24 години необхідно поголитися або скористатися депіляційним кремом, ножицями.

Напередодні епіляції варто відмовитися від нанесення на обличчя будь-яких доглядових засобів (поживних та зволожуючих мазей, масок, масел, тональної основи).

Післяпроцедурні рекомендації

Після епіляції потрібно берегти шкіру від зайвих навантажень та зовнішнього впливу. Протягом 1 тижня рекомендується не засмагати на сонці, слід застосовувати сонцезахисний крем із фактором захисту SPF не нижче 50. Також краще відмовитися від масажу, пілінгу, гарячих ванн, лазні та сауни.

Обмеження

Ще одна особливість лазерної епіляції – наявність протипоказань:

 • схильність до пігментації;
 • герпес в активній стадії (актуально для губ);
 • підвищена шкіряна чутливість;
 • схильність до алергічних реакцій;
 • папіломи;
 • дерматологічні захворювання, а також келоїдні рубці на обличчі;
 • нещодавня засмага;
 • онкозахворювання;
 • цукровий неконтрольований діабет;
 • вагітність та лактація;
 • вік до 16 років.

А ось тату та татуаж не протипоказані, але їх спеціаліст повинен обов'язково обійти лазером або зафарбувати білим олівцем.

Переваги

Серед плюсів лазерної епіляції виділяють переваги:

 1. Безболісність. Нове обладнання з сучасними системами охолодження наконечника дозволяє досягти комфорту та виключити біль.
 2. Назавжди. Ефект зберігається протягом усього життя, якщо після проходження курсу робити підтримуючі сеанси 1-3 рази в рік.
 3. Швидкість. Весь процес займає від трьох хвилин.
 4. Безпека. Немає пошкодження шкірного покриву, а сучасні апарати автоматично контролюють випромінювану потужність для запобігання опікам.

У будь-якому випадку фахівець спочатку огляне область, яка потребує обробки. І в залежності від густоти, інтенсивності, товщини та кольору волосся, визначить та виставить параметри апарату. Для отримання позитивного результату, слід враховувати всі особливості лазерної епіляції зони обличчя та дотримуватись усіх рекомендацій лікаря-косметолога.

Статті

Назад, в СРСР
Луганськ
31.03.2023
10:11

Ждуни. Луганський щоденник

Ми стоїмо в черзі у МРЕО, щоб записатися на чергу для зміни номерів та прав на російські. Чоловік поруч просто знімає з губ мою думку: колись я розповім онукам, як жив із п'ятьма паспортами. Адже я теж думаю про це. Я платила та шукала знайомства,...
Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Всі статті