Грамотне управління ризиками на криптобіржі: як WhiteBIT захищає інтереси користувачів

Усі криптоінвестори прагнуть купити крипту. Вже давно не питання, як купити криптовалюту в Україні, але як наростити капітал? Один із способів — маржинальна торгівля, але вона характеризується високими ризиками. Однак біржа криптовалют може підстрахувати своїх клієнтів.

Про те, як криптобіржі можуть забезпечити своїх клієнтів на маржинальному ринку, ми поспілкувалися з представником найбільшої криптобіржі Європи українського походження WhiteBIT.

Маржинальний ринок

Маржинальний ринок — це ринок, на якому криптоінвестори здійснюють угоди з купівлі та продажу криптовалют з використанням зайнятих у біржі коштів.

На WhiteBIT можна придбати крипту з картки. Перед тим, як купити крипту за фіат, українцю потрібно пройти перевірку документів. На WhiteBIT це легко здійснити за допомогою програми Дія, яка сьогодні є практично у кожного.

Перед тим як купити крипту, потрібно подивитися не тільки динаміку ціноутворення за цим активом, а й умови біржі з фандингу (комісії за використання позикових коштів), а також доступні розміри кредитного плеча. Все це є ключовими етапами в процесі вибору «яку крипту купити».

Як уточнюють фахівці WhiteBIT, криптобіржа страхує користувачів, обмежуючи розміри кредитного плеча. Наприклад, на WhiteBIT доступний розмір кредитного плеча від х1 до х20. Але якщо кредит складе х100, якими можуть бути втрати у разі невдалої угоди?

Margin Call

Загальною практикою усіх бірж є примусове закриття торгової позиції, якщо рахунок не поповнений і позика вичерпується. Але це якщо на біржі недоступний маржин-кол.

Маржин-колл — повідомлення біржі WhiteBIT про те, що настав час внести додаткові криптоактиви для підтримки торгової позиції. Це трапляється, якщо WhiteBIT фіксує, що котирування пішли у невигідну для трейдера сторону.

Крос-маржинальний та ізольований рахунки

Ізольована маржа — це маржинальний рахунок, відведений для погашення маржинальної позиції щодо конкретного активу. Крос-маржинальний метод має великі переваги для трейдерів, дозволяючи хеджувати позиції та арбітражні угоди.

Крос-маржа — це маржа WhiteBIT, яка розподіляється по всіх відкритих позиціях трейдера на маржинальному ринку з використанням коштів, які є на крос-маржинальному рахунку. Як пояснюють експерти біржі, виграш однієї позиції може допомогти задовольнити маржинальні вимоги іншої позиції, а тому знижує ризик ліквідації.

Статті

Назад, в СРСР
Луганськ
31.03.2023
10:11

Ждуни. Луганський щоденник

Ми стоїмо в черзі у МРЕО, щоб записатися на чергу для зміни номерів та прав на російські. Чоловік поруч просто знімає з губ мою думку: колись я розповім онукам, як жив із п'ятьма паспортами. Адже я теж думаю про це. Я платила та шукала знайомства,...
Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Всі статті