Чи є у дистанційної освіти переваги

В останні кілька років, після того, як почалась епідемія коронавірусу, дистанційна освіта стала дуже популярною по всій Україні. Основна складність полягає у тому, що учні погано засвоюють навчальний матеріал. Саме тому діти все частіше потребують сторонньої допомоги у вивченні предметів, яку може надати репетитор математики або вчитель іншого предмету, який у більш доступній та зрозумілій формі подасть інформацію, котру потрібно вивчити.

ТОП-10 переваг дистанційної освіти

Дистанційне навчання у 2020 році стало єдиним доступним варіантом продовжувати освітній процес, не відстаючи від програми та не пропускаючи заняття. До переваг онлайн-освіти можна віднести наступне:

  1. Навчання у зручний час. Учень, котрий навчається онлайн, може на власний розсуд вирішувати, коли саме та скільки часу протягом курсу він буде приділяти опановуванню нових знань.
  2. Не потрібно прив`язуватись до одного місця. Учням не потрібно кожен день ходити в навчальний заклад.
  3. Можна не відриватись від основного заняття. Дистанційна освіта дає можливість навчатись одразу на декількох курсах або у різних закладах водночас.
  4. Навчання у комфортному темпі. Не потрібно намагатись максимально швидко опановувати матеріал.
  5. Доступність знань та комфортна форма. Наприклад, навітьвивчення хімії цілком можна проводити в домашніх умовах, виконуючи при цьому нескладні та безпечні експерименти для максимальної наочності.
  6. Душевна рівновага. Проміжна та підсумкова атестація проводиться в режимі онлайн. Частіше за все це тести.
  7. Мобільність. Спілкуватись з викладачами, репетиторами можна будь-яким комфортним способом у форматі онлайн.
  8. Економія коштів. Якщо порівняти вартість очної, заочної та дистанційної форми навчання, то остання дешевша.
  9. Індивідуальний підхід до кожного учня.
  10. Зручність для вчителя. Викладачі та репетитори, які викладають онлайн, можуть приділи увагу більшій кількості учнів, а також працювати у будь-якому місці, в будь-який час.

На завершення варто зазначити, що головна перевага дистанційного навчання у тому, що навчатися можливо практично чого завгодно, спілкуватись з викладачем у форматі онлайн, або ж використовувати вже готові зрозумілі уроки (лекції, відео уроки та інші варіанти подачі матеріалу) у будь-який зручний час. Перераховані переваги доступні не тільки дітям, але й дорослим.

Статті

Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Всі статті