Благодійна діяльність в часи війни: внесок фонду Сергія Цюпка

Благодійний фонд Сергія Цюпка, заснований у липні 2022 року, став важливою опорою для українців, які постраждали від збройної агресії. Від самого початку війни, фонд розпочав свою діяльність, підтримуючи тих, хто повернувся чи переїхав до міст та сіл Київщини. Головна мета фонду - це не лише матеріальна допомога, але й моральна підтримка, яка важлива у відновленні звичного укладу життя громадян, зруйнованого війною.

Засновник фонду Сергій Вікторович Цюпко висловлює глибоке переконання, що кожен може стати воїном на гуманітарному фронті, допомагаючи тим, хто переживає труднощі. Він підкреслює важливість кожного рішення, яке наближає до Перемоги. Саме ці переконання і бажання допомогти стали основою для створення фонду та його гуманітарної діяльності.

Днями відбулась поїздка до селища Мощун Бучанського району Київської області. Під час цієї поїздки волонтери фонду роздали понад сто продуктових наборів сім’ям, що постраждали від військової агресії, родинам, що мають повністю чи частково зруйноване житло, родинам, члени яких мають інвалідність чи загиблих внаслідок війни, а також багатодітним сім’ям.

Фонд активно співпрацює із представниками місцевого самоврядування, вивчаючи проблеми та потреби мешканців зруйнованих населених пунктів. Ця співпраця дозволяє більш ефективно надавати необхідну допомогу та відновлювати нормальне життя постраждалим.

Віра у Перемогу та праця на благо України - основні принципи, які керують діяльністю фонду. Завдяки цьому, важлива робота фонду є не лише про надання допомоги, але й про відновлення надії та гідності людей, які переживають важкі часи.

Статті

Донбас
28.12.2025
18:08

Сам себе не похвалиш… ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу перебували в передсвятковій ліні. Більшість публікацій розповідали про те, як російські чиновники та їхні поплічники в «республіках» зривають з «ялинки бажань» кульки з побажаннями, звичайно, ретельно...
Світ
26.12.2025
14:15

Вибори, які вплинули на Україну у 2025...

У 2025 році відбулось чимало важливих виборів. У Європі найбільше – 14. Майже половина з них фіксувала тенденції, що підривають лінію європейської єдності щодо України.
Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Всі статті