Благодійна діяльність в часи війни: внесок фонду Сергія Цюпка

Благодійний фонд Сергія Цюпка, заснований у липні 2022 року, став важливою опорою для українців, які постраждали від збройної агресії. Від самого початку війни, фонд розпочав свою діяльність, підтримуючи тих, хто повернувся чи переїхав до міст та сіл Київщини. Головна мета фонду - це не лише матеріальна допомога, але й моральна підтримка, яка важлива у відновленні звичного укладу життя громадян, зруйнованого війною.

Засновник фонду Сергій Вікторович Цюпко висловлює глибоке переконання, що кожен може стати воїном на гуманітарному фронті, допомагаючи тим, хто переживає труднощі. Він підкреслює важливість кожного рішення, яке наближає до Перемоги. Саме ці переконання і бажання допомогти стали основою для створення фонду та його гуманітарної діяльності.

Днями відбулась поїздка до селища Мощун Бучанського району Київської області. Під час цієї поїздки волонтери фонду роздали понад сто продуктових наборів сім’ям, що постраждали від військової агресії, родинам, що мають повністю чи частково зруйноване житло, родинам, члени яких мають інвалідність чи загиблих внаслідок війни, а також багатодітним сім’ям.

Фонд активно співпрацює із представниками місцевого самоврядування, вивчаючи проблеми та потреби мешканців зруйнованих населених пунктів. Ця співпраця дозволяє більш ефективно надавати необхідну допомогу та відновлювати нормальне життя постраждалим.

Віра у Перемогу та праця на благо України - основні принципи, які керують діяльністю фонду. Завдяки цьому, важлива робота фонду є не лише про надання допомоги, але й про відновлення надії та гідності людей, які переживають важкі часи.

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті