Більше 8000 українських підприємств використовують російське ПЗ для створення своїх інтернет-магазинів

Таку цифру оприлюднила Даніелла Шихабутдінова, СОО компанії Weblium - українського конструктора сайтів, під час свого виступу на конференції “Своє IT”, що днями відбулась в київському Мистецькому арсеналі.

Під час виступу Даніелла окремо зазначила, що тільки за останній рік близько 6000 користувачів з України припинили користуватись російськими конструкторами сайтів і перейшли на українські аналоги. 

“Ми провели за рік більше 100 інтерв'ю з потенціальними і вже існуючими клієнтами. Все для того, щоб дати нашим користувачам надзвичайний досвід і простоту побудови нових сайтів разом с конструктором Weblium. А ще ми, здається, єдині на українському ринку, хто зараз надає волонтерам і фондам всю інфраструктуру для швидкого створення сайтів абсолютно безкоштовно” - зазначила СОО Weblium Даніелла Шихабутдінова. 

Варто відзначити, що готові сайти для бізнесу, які дозволяють в лічені хвилини створити інтернет-магазин або розвернути робочий лендінг і почати приймати перших відвідувачів, це саме те, що сьогодня так потребує малий і мікро бізнес. Економія часу та ресурсів - два рішення, які допомогають підприємцям виживати під час війни, економічної та ресурсної нестабільності. Для всіх підприємців, які задумали оновлення власного сайту чи створення нового, Weblium, окрім всього іншого, забезпечує людяну службу підтримки, яка надає відповідь на будь-яке питання своїх клієнтів протягом трьох хвилин. 

Не дивлячись на несприятливі макроумови Weblium з оптимізмом дивиться в майбутнє і звітує про зростання основних своїх показників рік до року. Принагідно нагадуючи про те, що створення сайтів для волонтерів і фондів все ще залишається безкоштовним з точки зору доступу до інструментів і інфраструктури конструктора.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті