Американські ножі. Мисливські ножики, мачете, кухонні та карманні ножі

Ніж – універсальний інструмент, без якого не обійтися на кухні, у туристичному поході, на полюванні. Цей виріб призначений для виконання різноманітних завдань. Великим попитом сьогодні користується продукція американської компанії, заснованої 1980 року. Її президентом є Лінн Томпсон. Він не лише виконує свої безпосередні функції, а й розробляє оригінальні ножі. Які різальні інструменти представлені в колекціях, йтиметься далі.

Мисливські ножі

Компанія пропонує різноманітні моделі, серед яких на особливу увагу заслуговують мисливські ножі Колд Стил. Це якісні вироби, що мають покращені експлуатаційні властивості. До них відносяться ножі із серії Finn Wolf, створені разом із відомим дизайнером Ендрю Демко. Їхні головні особливості - клинок з нержавіючої японської сталі, рукоять зі склотекстоліту, надійна фіксація клинка в робочому положенні.

Мачете

Це окрема категорія виробів, які спочатку використовувалися як сільськогосподарська зброя, а зараз їхня сфера застосування розширилася. Ніж можна брати із собою на природу для рубки гілок або для розчищення місцевості від чагарників. Клинок мачете виготовляється з вуглецевої сталі, що відрізняється підвищеною міцністю та стійкістю до навантажень.

Кухонні ножі

Для приготування їжі американський виробник пропонує кухонні універсальні ножі. Для виготовлення клинків використовується сталь 4116 Krupp, а для рукояті - полімер Zy-Ex з покриттям, що не ковзає. Кухонні ножі відповідають усім вимогам: гостре лезо, зручність у роботі, тривалий термін експлуатації.

Кишенькові ножі-брелоки

Це мініатюрні вироби, що відрізняються невеликими розмірами та величезними можливостями. Для зручності застосування ножі Cold Steel мають Т-подібну ручку. Такі вироби входять до екстрених наборів виживання, а також використовуються для відкривання конвертів та розрізання мотузок. Ножі-брелоки доповнюються пластиковими чохлами, тому їх можна носити із собою у кишені штанів.

Компанія Cold Steel випускає ножі у широкому асортименті, використовуючи сучасні матеріали та інноваційні технології. Всі вироби відрізняються унікальним дизайном, довговічністю та прийнятною ціною. У колекції можна знайти ніж для будь-яких ситуацій - починаючи з вилазок на природу та закінчуючи використанням на кухні - https://fonariki.com.ua/nozhi-skladni-cold-steel/.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті