Зеленський розпочав формування команди свого політичного майбутнього

Президент оновлює команду уряду і пов’язано це із кількома процесами. Передусім, частина міністрів своїми особистими якостями не змогли впоратися зі своєю роботою. До них є претензії саме особистого і професійного характеру. Не буду конкретизувати до кого та які претензії, стосовно особистих якостей та спроможності виконувати свою роботу та певних особистих залежностей. З цим пов’язана частина змін.

Інша частина, це міністри, які якраз довели президенту свою ефективність. Передусім це стосується Федорова та Камишіна. Це нова команда президента, так би мовити, мілітарі-технократи, люди, які є безумовними патріотами з одного боку, а з іншого, мають сучасне мислення, займаються сучасними процесами управління економікою, діджиталізацією, транспортною інфраструктурою. Оці мілітарі-технократи, схоже, складають основу команди Зеленського 2.0, команди, з якою президент піде на наступні вибори, чи то парламентські, чи то президентські. Формування ядра мілітарі-технократів всередині уряду – це ще один процес, який запустив президент та його команда.

Ці мілітарі-технократи приходять замість людей, які були пов’язані зі старими українськими мілітарі-елітами, які не довели свою ефективність чи навіть мають зв’язки та вплив збоку. Президент розпочав формування команди свого політичного майбутнього. Команди, в яку очевидно, не потраплять більшість нинішніх міністрів та переважна більшість нинішніх депутатів.

За результатами цих змін, безумовно, посилюється вплив і президента, і керівника Офісу Президента на уряд. Команда продовжує модернізовуватись.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті