Зеленський розпочав формування команди свого політичного майбутнього

Президент оновлює команду уряду і пов’язано це із кількома процесами. Передусім, частина міністрів своїми особистими якостями не змогли впоратися зі своєю роботою. До них є претензії саме особистого і професійного характеру. Не буду конкретизувати до кого та які претензії, стосовно особистих якостей та спроможності виконувати свою роботу та певних особистих залежностей. З цим пов’язана частина змін.

Інша частина, це міністри, які якраз довели президенту свою ефективність. Передусім це стосується Федорова та Камишіна. Це нова команда президента, так би мовити, мілітарі-технократи, люди, які є безумовними патріотами з одного боку, а з іншого, мають сучасне мислення, займаються сучасними процесами управління економікою, діджиталізацією, транспортною інфраструктурою. Оці мілітарі-технократи, схоже, складають основу команди Зеленського 2.0, команди, з якою президент піде на наступні вибори, чи то парламентські, чи то президентські. Формування ядра мілітарі-технократів всередині уряду – це ще один процес, який запустив президент та його команда.

Ці мілітарі-технократи приходять замість людей, які були пов’язані зі старими українськими мілітарі-елітами, які не довели свою ефективність чи навіть мають зв’язки та вплив збоку. Президент розпочав формування команди свого політичного майбутнього. Команди, в яку очевидно, не потраплять більшість нинішніх міністрів та переважна більшість нинішніх депутатів.

За результатами цих змін, безумовно, посилюється вплив і президента, і керівника Офісу Президента на уряд. Команда продовжує модернізовуватись.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті