Заяви та погрози щодо наступу з Придністров’я – це лише елементи інформаційної війни

У Придністров’я замало військових сил, щоб атакувати у бік України. Молдові на сьогодні ескалація не потрібна, тому не вбачаю підстав для військового протистояння і в цьому напрямі. Не думаю, що нам варто розпалювати там ситуацію. Ще один фронт навіть з явною перевагою - не потрібен Україні. В усякому разі - не на часі.

У Придністров’ї на складах дуже великі об’єми зброї і боєприпасів, але заволодіти ними практично неможливо - усе щільно заміновано. Росія взагалі відрізана від своєї 14-ї Армії, тому шансів для ефективного наступу немає від слова зовсім.

Заяви, навчання, погрози - це в даному випадку лише елементи пропаганди та інформаційної війни. Звісно, при цьому потрібно контролювати ситуацію постійно і не втрачати пильність.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті