Не варто здіймати зайвий галас через «Оскара»: наше кіномистецтво має бути потужнішим

Звичайно, було б добре, якби на церемонії вручення «Оскар» були б представлені наші фільми, зроблені в Україні. Але позаяк, з огляду на те, що йде війна і ми отримуємо величезну кількість підтримки від США та європейських країн, які є в цій коаліції, то звичайно виникає питання: варто чи не варто давити їх та звинувачувати їх у тому, що сталася якась мистецька подія, яка нас не влаштовує?

Мені видається що не треба цього робити та акцентувати увагу на цьому, здіймати такий великий галас. Хай вони зі своїми Навальними там розбираються самі. Все одно, рано чи пізно, коли ми вступимо до Євросоюзу та НАТО, нам треба буде спілкуватися з тими москалями, якщо там ще залишаться адекватні люди. А те, що мистецтво в такій країні як Америка є поза рішеннями президента, то це ж прекрасно. Нам треба звикати до того, що не все, що ми робимо, має одразу у світі викликати якійсь неймовірний позитив.

Нам треба звикати, що наше кіномистецтво має бути набагато потужнішим, і зараз, під час війни треба знімати кіно, а не фуфлом займатися, і думати, що знімати за нас будуть американці або ще хтось. Ми повинні це робити, не дивлячись на те, що йде війна, що немає фінансування, і мова ж йде про порятунок української культури. І якщо ми говоримо, що рятуємо цю культуру, то її тим паче треба рятувати під час війни.

Тому ми маємо проскочити цей момент, що там в Америці комусь присудили, і в жодному випадку не починати галасувати та не виливати зайвого лайна на ці голови. Нам зараз допомагають в цей момент і це потрібно цінувати.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті