Хто має очолити Донецьку ОВА після Кириленка

Вже майже місяць у Донецької обласної військової адміністрації немає керівника, але нічого не змінилося, не в гіршу, ні в кращу сторону. Власне, це і є вся оцінка роботи Павла Кириленка на посаді. Як виявляється, можна жити і без керівника обласної влади. Тобто, або команда була така, що підхопила роботу так, що відсутність керівника залишається непоміченою, або нічого не робилося і так відбувається надалі.

Донецька область – це регіон, де вже тривалий час відбуваються бойові дії. Більшість цивільних людей виїхала. Там, де люди залишаються, в більшості своїй, багато питань потрібно вирішувати спільно із військовими. Як на мене, людина військова більше порозуміється із військовими, тому краще, щоб це була людина, яка має відношення до воєнної справи.

Водночас, важливо уникнути конкуренції між очільником обласної адміністрації та керівником оборони, щоб в них була гарна та продуктивна співпраця, а не постійні суперечки в стилі «хто тут головніший»: чи той, хто займається державними справами, чи той, хто керує обороною та відповідає за військовий напрямок.

Статті

Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Всі статті