Хто має очолити Донецьку ОВА після Кириленка

Вже майже місяць у Донецької обласної військової адміністрації немає керівника, але нічого не змінилося, не в гіршу, ні в кращу сторону. Власне, це і є вся оцінка роботи Павла Кириленка на посаді. Як виявляється, можна жити і без керівника обласної влади. Тобто, або команда була така, що підхопила роботу так, що відсутність керівника залишається непоміченою, або нічого не робилося і так відбувається надалі.

Донецька область – це регіон, де вже тривалий час відбуваються бойові дії. Більшість цивільних людей виїхала. Там, де люди залишаються, в більшості своїй, багато питань потрібно вирішувати спільно із військовими. Як на мене, людина військова більше порозуміється із військовими, тому краще, щоб це була людина, яка має відношення до воєнної справи.

Водночас, важливо уникнути конкуренції між очільником обласної адміністрації та керівником оборони, щоб в них була гарна та продуктивна співпраця, а не постійні суперечки в стилі «хто тут головніший»: чи той, хто займається державними справами, чи той, хто керує обороною та відповідає за військовий напрямок.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті