24 червня почалося формування пост-путінської росії

Вчора почалось формування пост-путінської росії.

Путінська легітимність значно підважена серед:

- російських ЕЛІТ, які тепер точно знають, що їм потрібно бути готовими й мати готове місце для себе в пост-путінській росії.

- НАСЕЛЕННЯ, бо всі побачили хаос, перекопування трас, підрив мостів, нафтобаз, силовиків, що просто дивилися в інший бік, поки колони вагнера проїжджали повз, або й ручкалися з ними. Населення не побачило стихійних мітингів в підтримку президента, людей що нападали на вагнерівців-заколотників, героїчну армію...

- МІЖНАРОДНОЇ СПІЛЬНОТИ, яка вважала путіна покидьком, але сильним, якому нічого не загрожує. Тепер побачила, що режим трухлявіє. Це значно змінить й моделі поведінки й риторику не тільки західних еліт. Про Африку, взагалі мовчу, тут путін вчора обвалив свої акції.

Тож, третій акт саги розпочався - "Казнить нельзя помиловать".

Опубліковано з дозволу автора. Першоджерело

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті