Звільнені з полону військовослужбовці з Кремінної зможуть отримати допомогу з місцевого бюджету

Звільнені з полону військовослужбовці ыз Кремінної Луганської області зможуть отримати допомогу з місцевого бюджету. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор 2 березня. 

Зазначається, що до відповідної програми Кремінської міської військової адміністрації запропоновано внести зміни, доповнивши її пунктом про те, що право на матеріальну допомогу матимуть військовослужбовці з числа мешканців громади, звільнені з полону.

Крім того, за цією програмою наприкінці лютого надано матеріальну допомогу ще 23 жителям громади на загальну суму 342 000 гривень. 

"Це два працівники ДСНС, дві сім’ї загиблих військовослужбовців, два військовослужбовці, які беруть безпосередню участь у бойових діях.

Також 10 осіб одержали кошти на лікування та реабілітацію, дві особи – у зв’язку з онкологічним захворюванням, дві сім’ї військовослужбовців – на народження дитини, три особи – у зв’язку з пораненням", - повідомив Лисогор. 

Нагадаємо, раніше у Кабміні роз'яснили, як українцям подати заяву на компенсацію за знищене під час війни житло. 

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті