ЗСУ знову атакували нафтобазу в Пролетарську Ростовської області

ЗСУ знову атакували нафтобазу в Пролетарську Ростовської області РФ, яку не можуть загасити вже кілька днів. Про це повідомляє Телеграм-канал Baza.

За словами джерел видання, безпілотник атакував територію нафтобази близько 5 ранку. За попередніми даними, внаслідок падіння дрона ніхто не постраждав. 

Пожежа на нафтобазі почалася вранці 18 серпня. Наразі загоряння локалізувати не вдалося. При цьому існує загроза поширення вогню на резервуари з гасом.

Офіційної інформації про нову спробу атаки поки що немає.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.02.2026
15:30

Реквієм за вугільною промисловістю Донбасу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу разом із московськими чиновниками, відрядженими Кремлем для керівництва «молодими республіками», та місцевими зрадниками імітували небувалі «успіхи» в розвитку економіки та обіцяли ще більш «вражаючі»...
Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Всі статті