ЗСУ завдали 12 ударів по місцях скупчення солдатів і ЗРК рашистів

Сили оборони України минулої доби з повітря завдали 12 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів. Про це 23 березня повідомили в Генштабі.

"Протягом доби українська авіація завдала удару по зенітно-ракетному комплексу противника, а також 12 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів", - повідомили українські військові.

При цьому підрозділи ракетних військ і артилерії за цей самий час вразили пункт управління, склад боєприпасів і станцію радіоелектронної боротьби окупантів. Також було знищено три райони зосередження особового складу противника.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що Силам оборони вдалося знищити понад 900 окупантів за добу.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті