ЗСУ за добу знищили на Таврійському напрямку 2 роти окупантів і військову техніку

Українські військові на Таврійському напрямку за добу знищили майже дві роти російських окупантів, а також техніку і склади з боєприпасами. Про це 30 травня в Telegram повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський.

"Втрати ворога вбитими і пораненими склали майже дві роти. Знищено та пошкоджено 9 одиниць військової техніки противника. Зокрема, танк, 2 гаубиці 2А65 "Мста-Б", комплекс відеоспостереження "Муром-М", - повідомив командувач.

Крім цього, захисники також знищили два склади боєприпасів російських окупантів. Загалом, як зазначив Тарнавський, на Таврійському напрямку українські військові виконали 781 вогневе завдання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що воїни ЗСУ показали, як ліквідували танк окупантів комплексом "Стугна-П".

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті