РФ за добу 342 рази вдарила по семи населених пунктах Запорізької області, є руйнування

Російські окупанти 24 травня 342 рази вдарили по Запорізькій області, під обстрілом опинилися 7 населених пунктів. Про це повідомив у Телеграм очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

"Протягом доби окупанти 342 рази вдарили по Запорізькій області. Під ворожим вогнем перебувало 7 населених пунктів", - ідеться в повідомленні.

За словами Федорова, ворог завдав 2 авіаційних удари по Новоандріївці, 112 БПЛА різної модифікації атакували Гуляйполе, Левадне, Роботине, Малу Токмачку, Малинівку, Новоандріївку.

Також 25 обстрілів із РСЗВ накрили Роботине, Малу Токмачку і Гуляйполе, 203 артобстріли завдано по території Гуляйполя, Новопрокопівки, Малої Токмачки, Новоандріївки, Роботиного, Левадного і Малинівки.

Крім того, надійшло 12 повідомлень про руйнування житла. Мирні жителі не постраждали.

Нагадаємо, 24 травня окупанти обстріляли 12 громад у прикордонні Сумщини. 

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті