ЗСУ з початку контрнаступу вже звільнила більше територій, ніж росія захопила за зиму - Воллес

Українські військові за час літньої кампанії вже змогли звільнити більше території, ніж росія окупувала за час "масштабного" зимового наступу. Про це 27 червня під час виступу заявив міністр оборони Великої Британії Бен Воллес.

"У рамках літньої кампанії з повернення незаконно окупованих територій Україна вже відвоювала близько 300 квадратних кілометрів. Це більше території, ніж Росія захопила за весь зимовий наступ", - заявив він.

Йдеться як про успіхи Сил оборони на півдні країни, так і про просування захисників на околицях Бахмута.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські бійці просунулися на 1,5 кілометра на Таврійському напрямку.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті