"ЗСУ з дахів коригують артилерію". Окупанти вигадали причину обстрілів багатоповерхівок Вугледара

Російські окупанти виправдовують обстріл багатоповерхівок у Вугледарі тим, що нібито на їхніх дахах перебувають коригувальники ЗСУ. Про це повідомляють російські пропагандистські ТК-канали, які опублікували відео обстрілів.

"У Вугледарі почали складати панельки, з дахів яких ЗСУ коригують вогонь своєї артилерії та на яких облаштували позиції для розрахунків ПТРК", - йдеться у повідомленні пропагандистів.

Нагадаємо, як заявив керівник об'єднаного прес-центру сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашковський, РФ дотримується тактики випаленої землі, знищуючи будинки поверх за поверхом як у Бахмуті, так і в Вугледарі.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті