ЗСУ вразили чотири склади боєприпасів росіян, кілька ЗРК та станцій РЕБ – Генштаб

Збройні сили України за добу вразили пункти управління, склади із боєприпасами, ЗРК і станції радіоелектронної боротьби російських окупантів. Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ у Facebook вранці 5 червня.  

Авіація сил оборони протягом неділі завдала 15 ударів по районах зосередження ворожого особового складу. Нашими захисниками було знищено шість ворожих розвідувальних БпЛА. 

Підрозділи ракетних військ і артилерії зі свого боку вразили три пункти управління, два райони зосередження озброєння та військової техніки, чотири склади боєприпасів, два зенітно-ракетні комплекси та чотири станції радіоелектронної боротьби противника.

За даними Генштабу, противник продовжує зосереджувати основні зусилля на спробах повної окупації Луганської та Донецької областей. За минулу добу відбулося 29 бойових зіткнень.

Як повідомлялося, на сході українські захисники відбили 23 атаки та завдали 10 ударів по районах зосередження особового складу ворога.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті