ЗСУ відбили 22 ворожі атаки на Донбасі та не дали прорватися диверсантам на Харківщині

Підрозділи Сил оборони протягом доби відбили понад 20 атак російських загарбників на чотирьох напрямках Луганської та Донецької областей. Про це 31 травня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на спробах повної окупації Луганської та Донецької областей. Протягом минулої доби підрозділи сил оборони відбили 22 ворожих атаки", - йдеться в повідомленні.

Так, на Лиманському напрямку противник вів наступальні дії південніше Кузьминого, а на Авдіївському – у напрямку Сєверного. В обох випадках успіху не мав.

На Мар’їнському напрямку наші захисники відбили усі атаки противника в районі міста Мар’їнка, а також у напрямку Побєди та Новомихайлівки.

На Бахмутському напрямку ворог наступальних дій не проводив.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник здійснив невдалу спробу проникнення диверсійно-розвідувальної групи через державний кордон України в районі населеного пункту Зелене Харківської області.

Як повідомлялося, українські захисники за 30 травня завдали вісім ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки російських військ

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті