ЗСУ вдарили по навчально-тренувальній базі окупантів поблизу Новопскова (Айдара), є ураження живої сили та техніки

ЗСУ поцілили по базі окупантів поблизу селища Новопсков (після останнього перейменування - Айдар) на Луганщині, де росіяни облаштували полігон для підготовки резервів. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі "Еспресо" 10 жовтня.

"Поблизу Айдара - це колишній Новопсков - давно вже ворог облаштував місцину для підготовки своїх резервів, для підготовки військ терористів. Тому є потужне ураження", - сказав Лисогор.

За його словами, ударом, який завдали останніми днями, було знищено й уражено ворожу техніку й піхоту.

Лисогор зазначив, що окупанти намагалися приховати цей випадок, припинити витік інформації, проте через власні джерела українській стороні стало відомо, що ураження було результативним.

"Думаю, буде більш змістовний коментар ЗСУ", - сказав також очільник ОВА.

Раніше повідомлялось, що мешканці окупованих Новопскова й Старобільска на Луганщині повідомляють про мінімум 4 вибухи. Старобільчани "чули, як осколки по дахах стукали".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
20.11.2025
16:05

Житлова програма єОселя для ВПО та мешканців прифронтових територій: нові можливості та пільги

Восени 2025 року уряд суттєво модернізував програму єОселя, зробивши її більш доступною саме для внутрішньо переміщених осіб та мешканців прифронтових територій.
Світ
19.11.2025
15:24

«Якщо Єрмак не піде...». Російські ЗМІ про Україну

...Якщо Єрмак не піде, Арахамія спонукає частину депутатів до виходу з фракції, «Слуга народу» втратить більшість, кабінет Юлії Свириденко автоматично піде у відставку і відкриється можливість для створення «уряду національного порятунку»...
Світ
17.11.2025
19:00

Чим Орбан «купує» угорців, і до чого тут Україна

Осідлавши «мирний» порядок денний, ФІДЕС переконала більшість угорців, що вона за мир, а опозиція намагається втягнути Угорщину у війну. Не скупився Орбан і на щедрі соціальні обіцянки.
Всі статті