ЗСУ у грудні отримають в кілька разів більше безпілотників, ніж минулого місяця - Міноборони

ЗСУ у грудні отримають в кілька разів більше безпілотників, ніж минулого місяц.  Про це сказав заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк в інтерв’ю АрміяInform.

"Об’єктивно впродовж останніх місяців наші військові отримують більше безпілотників різних типів та модифікацій. Але треба розуміти, що з огляду на інтенсивність бойових дій на окремих ділянкам фронту, БПЛА, особливо тактичного рівня, є по суті витратним матеріалом. Їхній запас потрібно поповнювати фактично безперервно, як снаряди. У листопаді нам вдалося направити у війська більше БПЛА, ніж попереднього місяця", - сказав він.

За його словами, нещодавно Міноборони отримало додатковий ресурс на закупівлю БПЛА, тому у грудні ЗСУ отримають вже в рази більше безпілотників.

"Сподіваюсь, картина на полі бою зміниться. Важливо додати, що необхідно масштабувати не лише виробництво БПЛА, але й виробництво РЕБ. Ми все більше стимулюємо активізацію внутрішніх виробництв цієї техніки. Нині для цього докладається максимум зусиль і можливих фінансових ресурсів", - додав Іван Гаврилюк.

Він також зазначив, що наразі у Збройних Силах України експлуатується близько 70 модифікацій безпілотних літальних апаратів і більш як 20 різних типів боєприпасів для БПЛА.

Крім того, нещодавно допущено до експлуатації шість нових зразків РЕБ, зокрема й так звані "окопні" версії.

Як повідомлялося раніше, Україна працює над створенням далекобійної версії ракет для комплексу "Нептун".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті