ЗСУ тримають околиці Бахмута і не пускають росіян уперед - Маляр

Збройні сили України продовжують утримувати позицію в Бахмуті та околицях, відбиваючи атаки окупантів. Про це 30 травня в Telegram заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

"Наші війська контролюють південно-західні околиці Бахмута. На півночі та півдні передмістя Бахмута вже кілька днів просування не здійснюється, оскільки рух наших військ призупинено для виконання інших військових завдань. Які, власне, виконуються", - повідомила вона.

При цьому Маляр зазначила, що противник наступальних дій і сам не проводить. Однак продовжує обстріли та завдає авіаційних ударів. Також на цьому напрямку йде заміна та перегрупування ворожих військ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Бахмут замість "вагнерівців" заходять російські десантники.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті