ЗСУ розгромили "відволікаючу" колону ЗС РФ на Херсонщині. Загинуло 76 рашистів

ЗСУ розгромили "відволікаючу" колону ЗС РФ на Херсонщині, ліквідовано 76 російських військових. Про це повідомляє "Донбас.Важно" з посиланням на російські телеграм-канали.

Повідомляється, що штаб угруповання "Дніпро" наказав двом батальйонам 35ОМБр військ РФ здійснити марш у Голопристанський район окупованої Херсонщини. За допомогою такої активності нібито командири РФ намагалися ввести ЗСУ в оману щодо своїх планів на цьому напрямку.

"Під час перебування в Гладківці по обох колонах 1-ї МСБ було завдано удару ЗСУ, внаслідок чого загинуло 76 військовослужбовців", - йдеться в повідомленнях російських телеграм-каналів.

Як повідомлялося, воїни 46-ї Окремої аеромобільної бригади ЗСУ у своєму Телеграм-каналі ввечері 17 листопада повідомляють про очікування "хороших новин із району Горлівки".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті