ЗСУ продовжують контролювати ситуацію в Кринках на Херсонщині - Гуменюк

Сили оборони України продовжують тримати позиції в Кринках Херсонської області. Про це повідомила спікер Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону 22 лютого. 

"Ситуація справді непроста, але контрольована. Контролюється вона зусиллями Сил оборони. Всім зрозуміло, що тримати плацдарм у таких умовах надзвичайно складно, але все ж таки ми його тримаємо", - заявила вона.

Коментуючи заяву міністра оборони РФ Сергія Шойгу про те, що Кринки нібито зачищені, Гуменюк припустила, що текст був заготовлений заздалегідь.

"Брехлива заява Шойгу - всім очевидно, що вона була порожньою заготовкою, яку вони підготували після потужних штурмів у неділю. Але успіху не досягли, доповісти не встигли, роздрукували те, що було заготовлено, і понеслося світом. Але в результаті ми всім продемонстрували, що продовжуємо тримати плацдарм і відбивати штурми ворога. Інакше кого вони сьогодні штурмували, самі себе?" - зазначила Гуменюк.

Як повідомлялося, росіяни продовжують спроби вибити ЗСУ з плацдармів на лівому березі Дніпра. 

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті